Lamer Haber

TurkZ, üyeler tarafından yerle bir edildi!

Türk hack aleminin en felaket lamer gruplarından biri olan turkz hack forumu çalkantıları bitmek bilmiyor, epeydir kendileri hakkında hiçbir habere yer vermemiştik ama geçtiğimiz hafta bir haber gönderilmişti.

Yaptıkları saldırıların hepten yalan olduğunu biliyorduk, icraatleri tümden sahte. Algı yapıyorlar, o algılarla bir yerlere geliyorlardı. İşleri güçleri yalandan ibaret bir forum. Girende yok, takılan da yok. Multi üyelikler aldı başını gidiyor.

Gönderilen habere göre 3-5 üye takılıyormuş gerçi onlarda zaten bu lamerlerin ne halt olduklarını bildikleri için haber göndermişler.

Haberi aktarıyoruz;

Ben turkz.*** Forumunun Üyelerinden Biri Olarak Artık Gerçekleri Söylemem Gerek. Yoksa Vicdanım Rahat Etmez. Bu Zamana Kadar Yaptığımız Hiçbir Operasyon Gerçeği Yansıtmamakta. Sosyal Medyada Spam Dışında Gücümüz Olmamakta. Tek Yapabildiğimiz Kendi Hesaplarımızı Kapatma ve Spamlama Web Hacking olarak Ddos ve Brute Force Dışında Hiçbir Şey Bilmemekte. Eğitim Olarak Hüsrandan Başka Bişey Yapamadığımıza Kamuoyuna Zafer Olarak Duyurulan Tüm Bilgilerin Sahte Olduğuna Tirim Tirim Titrediğimiz Ayyıldız Time Sallamaktan Ve Arkasından Konuşmaktan Cekinmedigimize Açıklık Getiriyorum. Crack Turkey ve Root İsmi İle Açılan Turk Sitelerine Saldırmadığımız için para ve reklam ile sitelerini satın alıp vurdular. Turkz Forumun Sahibinin Bizzat Zer0day Namı Diğer Bruteday Olduğuna Açıklık Getirmek ve İtiraf Etmek İstiyorum -BİLEMEDİK GERÇEK YÜZÜNÜN BÖYLE OLDUĞUNU AFFEDİN-

 1. Yazdıgimi onaylasana sıkıyorsa
  Bütün icraatlar sağlam
  O dediklerin başkalarının siteleri hele ki crack turkey zeroday’e ait diyorsan senin ben 7 ceddini … Korsun sagirsin

  Sana cevap bile vermiyorlar çünkü takmiyorlar
  Diğer Hack haber sitelerinden cevabını alırsın

  Liked by 1 kişi

 2. Root dediği site sahibi lanstern. sen bunun haberini yapmadın mi sipa-wn?

  Eee şimdi de demişsin ki bu site zeroday’e ait.

  Sen kendin mi yazdın bu yazıyı?

  Ya da ağlayan kuyruk acılı lanstern yazdı sana ağlayarak

  Yazık la kafana

  Beğen

 3. Alışkanlık olmuş sanırım, ayda 1 girip bakarım siber alemde neler oluyor bitiyor diye ..
  Spawn, nickini hatırlıyor muyum ? Yoksa başka nick ile mi karıştırıyorum bilmiyorum. Benim zamanımda çünkü bu nick’in bir önemi yoktu. Fakat ddz bizim zamanımızdan bu yana faaliyetini bir şekilde devam ettirmeyi başarmış bir ekip. Alextrax, efendibey falan yaşıyor mu ? Devam ediyor mu ? bilgim yok. Fakat, senin her nakaratında övdüğün imhatimi bir b*k değilken ddz’e sanalda bellirli bir güce sahipti zamanında ne kadar kavga da etsek bir dönem birleşsekte başarılarının devamını dilerim.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: