Türk hack alemi yine bir savaş kaldırır mı bilemeyiz ama diplomatik çözümlerden yanayız. Konuşulara çözülmeyecek hiçbirşey yoktur.

Araştırmalarımız neticesinde 2010 yılında İmhatimine katılan baDsectQr, MecTruy ile sıkı dostluklar kurmuş sanalın ender insanlarından biri olarak bilinmekte. Anarchosa ise aradan 5 yıl sonra katılmış kendiside hem farklı platformlar en önemlisi Spyhackerz da yükselişini elbette MecTruy e borçlu.

Dün gece yayınladığımız, İmhatimi taht kavgaları sonrasında, bir açıklama metni gönderen Anarchosa, baDsectQr‘e göndermelerde bulunmuştu.

Ne demişti?

İnsanlar hayatlarındaki en büyük yengilerine egosuyla hareket ettikleri zaman uğrarlar. Hayatı boyunca hiçbir başarısı olmayan kişiliklerin ne yazık ki bilgisi olmadığı için egoları ağır basıyor. Daha önce MemoryHackers, SpyHackerz, Blackthat gibi forumlarda yöneticilik yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, çok iyi insanlar tanıdım. Biz saygıyı, saygı göstermeyi yaşaya yaşaya öğrendik. E bide kime saygı göstermeyeceğimizi. Fazla uzakta aramamak gerek. Bir insana sırf yaşca büyüğünüz diye saygı gösterirseniz, bunu kendisinin yüceliğinden sanar, mabadını kaldırırsınız. Her insan hata yapar ve benim hatam böyle bir ego fıçısına yüz vermek oldu. İmhatimi forumunda haksızlığa yer yok savunmaları yapan değerli arkadaşlar, doğruyu yanlışı çok yanlış yerde arıyorsunuz. Egonun olduğu her yerde haksızlık boy gösterir. En yakın zamanda yeni bir savaşta görüşmek dileğiyle. – Gerçek imt yönetimi.

baDsectQr 50 yaşını devirmiş bir adam.. Arka planda ortalık karışacak ifadelerini kullandı.

İş yine SpyDark‘a düştü ve arabulucu olması tahmin ediliyor. İmhatiminde taht kavgaları son bulunması ve demir yumruğun masaya yumruğunu vurması bekleniliyor. Savaş olursa da tüm sanal vaziyet almalıdır.