Geçen sene Ayar tarafından tecavüz edilen cyber-demons hack platformu daha etkisinden kalkamamış hatta hack sitesini de bir süre sonra pasife almıştı. Ekibin yöneticilerinden RedWarrior ise olayı kabüllenememiş ortada kanıtlar olduğu halde inkar bile etmişti. Gel gelelim haberimize, bugüne kadar doğru düzgün icraatleri bile bulunmayan root nedir soru işareti olan bir sözde hack grubu var. Hayır, birşeyler yapsalar, root vb. sunucu rootlasalar anlarız ama o bile yok. RedWarrior tarafından gönderilen haberi araştırdığımızda yine eminiz ki cyber-demons grubundan bir halt olmaz. Bugüne kadar hack sitesi hacklediler mi? var mı böyle bir icraatleri ? varsa da ya domain regtir yada xenforoya kurulan password log üzerinden yaptıkları aciz yollardır.

Sanalda bir nebze olsa da site hacklemeye çalışan turksiberordu grubunu birçok kişi bilir diye düşünüyoruz. Biz bile ara ara mirror-h bakarken denk geliyoruz ama cyber-demons ortada yok.

Turksiberordu yöneticisi kesin dille redetti. Şöyle ki domain bize ait değil açıklaması yapan ekip lideri, cyber-demonsun yaptığını lamerce olarak nitelendirdi.

RedWarrior domain regleyerek bastı (başka akılları yok!) Yine de bastığı yöntem lamerliktir başka açıklaması yok.

http://www.turksiberordu.org/

http://archive.is/aOkW2

Bkz.

Cyber-Demons Tecavüze Uğradı