Hack Haber

Cyber-Demons Tecavüze Uğradı

Cyber-Demons hack sitesi yöneticilerinden birinin hesabı Cyberizm.org tarafından tecavüze uğradı. Bu saldırı daha önce bireysel kullanıcıları hedef alan ve haberini buradan okuyabilir, durumu hatırlattı. Bireysel kullanıcılara hedef alarak gövde gösterisi yapan cyber-demons hack sitesi bu sefer kendi hesapları saldırıya uğradı. Cyberizm ekibi yine adından söz ettirdi. Sanalın sevilmeyen adamlarından biri olan Cyberizm ekibi yaptığı saldırı ile tecavüze uğrayan cyber-demons hack sitesinin sesi kesildi çıt çıkmıyor, herhangi bir açıklamada yapılmaması soru işareti.

İcraatler;

http://archive.is/8PzeY
http://zone-h.org/mirror/id/30334662
http://overflowzone.com/mirror/23185/
http://defacers.org/view-%3E437542
http://defacer.id/archive/mirror/633193
http://golgeler.net/view-%3E674935

Editör Notu:

Selamlar, basına yansımış bir haber var. İsmin ne olduğu önemsiz. İçerik komediden ibaret yazan da gerizekalı olmalı çünkü araştırmadan sorgulamadan haberi girmiş ve yayınlamış. Bizlerin yalan haber yaptığını beyaan etmiş. Nasıl yalan olabilir ki bu haber? Bir o kadar kanıt varken… Cyber-Demons lamerleri mağlum tecavüze uğradı. LH olarak gelen haberi paylaştık. İcraatleri ekledik ve bunun Demons lamerleri fake oldugunu inatla dile getirip üstüne de beyinleri olup olmadığı bilinmeyen bir haber siteside bunu haber yapmış. Site açmak keza kolay ama beyin olmadığı sürece istedikleri rezil haber yazsınlar. Haberin içeriğine gelen mirror linkleri de eklendi. Mağlum haber sitesi bu konu hakkında bir özür metni yayınlar diye düşünüyoruz..

 

 1. Cyber-Demons.Com ‘a inanmadıklarına Dair kendi WordPress ve Forum Sitelerinde konu açmışlar. Madem Cyberizm’i tanımıyorsunuz tanıyın o zaman babanızı veletler. Biz sevilmeyecekler değiliz. Sadece heykırcılık oynamayın ve adam olun sadece o kadar.

  Bak Bu 1ncisi => archive.is/8PzeY

  https://lamerhaber.com/2017/09/25/cyber-demons-bireysel-kullanicilari-hedef-aldi/
  http://www.cyber-demons.com/lamer-haberin-sozde-crack-haberine-yanitimizdir.cd

  LH’da haber yaptırdığınız ” Bireysel Hesaplara Girildi ” konunuza ithafen 2nci darbe.

  2ncisi =>

  golgeler.net/view->674935
  archive.li/Ia0N0
  archive.fo/B1K4n
  archive.fo/1XOx5
  defacers.org/view-%3E437542
  defacer.id/archive/mirror/633193

  Beğen

 2. Selamlar, basına yansımış bir haber var. İsmin ne olduğu önemsiz. İçerik komediden ibaret yazan da gerizekalı olmalı çünkü araştırmadan sorgulamadan haberi girmiş ve yayınlamış. Bizlerin yalan haber yaptığını beyaan etmiş. Nasıl yalan olabilir ki bu haber? Bir o kadar kanıt varken… Cyber-Demons lamerleri mağlum tecavüze uğradı. LH olarak gelen haberi paylaştık. İcraatleri ekledik ve bunun Demons lamerleri fake oldugunu inatla dile getirip üstüne de beyinleri olup olmadığı bilinmeyen bir haber siteside bunu haber yapmış. Site açmak keza kolay ama beyin olmadığı sürece istedikleri kadar rezil haber yazsınlar. Haberin içeriğine gelen mirror linkleri de eklendi. Mağlum haber sitesi bu konu hakkında bir özür metni yayınlar diye düşünüyoruz..

  Beğen

 3. Normal konu açıp RSS Feedini zone almışlar amk :Açg:DfçhDFHDÖHHgfhDÇFsD:ÇgasgfaDgdfHÖsf:HÖÇfsg:HÖFGH

  Beğen

 4. Tebrikler Elinize Emeğinize Sağlık iyi olmuş 😀

  Sadece @alakasız biri adlı lamere yönelik yorum’dur=>

  Sistemde iki tane System Root var => RedWarrior ve Desmond.

  Adamlar daha napsın. Senin kafada olan herkes tam bir ÖKÜZ’dür.

  http://archive.fo/1XOx5
  https://defacer.id/archives/view/633193

  Gözüne Gözüne mi Sokalım al =>

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: