Turkz hack grubu rezil kepaze olmaktan beter oldu. Bu sefer ki haberimiz ise grubu bir süre önce deşifre eden hatta haber linkini de eklediğimiz gizli bir tanıktan geldi…

Güncelleme: Gizli tanık “aderinkaya” bir süre önce Turkz de bulunan hatta yönetici kademesinde yer alan [email protected] nickli üyedir.

LH’nin paylaştığı haberi okuduktan bir süre sonra tarafımdan deşifre edilen blog adresi üzerinden bilgiler nedense pek gün yüzüne çıkmamış hatta konuşulmamış bile şaşırdım doğrusu gerizekalıları deşifre ettik, ifşa ettik ama tutmamış. Hiç kimsenin yapamayacağı log lar üzerinden whatsapp üzerinden, web siteleri üzerinden o kadar takip ettiğim halde ne var ne yok döktüm blog sayfasına ama arka planda kalmış. Daha sonra LH’nin paylaştığı “netdevilz hacklendi” haber dikkatimi çekti. Editör gerçekleri yazmış bazı haber siteleri ise turkz tarafından gönderilen içeriği girmiş. Kendilerinin domain alıp daha önce de bastıkları hack siteleri var. Forumlarında xenforo alacak parası bile yokken sunucu alacak parası yokken nasıl aldı acaba hiç sorguladınız mı yanındaki itler sahibine hiç havlar mı? havlamaz tabii. Sadık olmaya çalışırlar. Şimdi yazım uzun olacak. Salih nasıl gidiyor istihbaratçılık oyunun? ilerleme varmı? pek sanmıyorum yine köpeklerini salmışındır sağ sola. Kendini halen 35 yaşına tanıtmaya devam mı ediyorsun?

Epey geçmişe dönelim daha iyi olur. Bu şahıs bir süre önce “DarkCOD3R” kullanıyordu ama asıl darkcod3r‘e kimsenin yaşı yetmez sene 2000 civarı CW de hacker ünvanlı biriydi. Sanalı bıraktı gitti sonradan. İşte salihte ortaya atladı o benim diyerek. Değil mi salihciğim? Bu kişinin ergenken psikolojik tedavi falan gördüğü bir takım rahatsızlıklar vardı misal şizofren gibi yalan söyleme gibi. Sık sık yalan söylediği yalana inanma gibi üyeler üzerinde etkisi de olurdu. Üyeler hipnoz olmuş gibi onun yazdıklarını okur tamam abi moduna geçerdi. Şunu da unutmamak lazım “gelen vurur giden vurur” lafla peynir gemisi yürümez! LH editörünün yazdığı haber saplantı haline gitmiş olacak ki kendisi bir baslık atıp yazmış yazmış. Üyeleri de inandırmış kendisine örneğini verebiliriz. Ayar en son ABISİKİLENBEY‘e basmış iyi güzel gerçekleri de yazmayı ihmal etmemiş. Müthiş dolandırıcıdır. İş yaptırmak için bir ara bir arkadaş yanına gider, parayı verir ama salih ne yapar bilir misiniz? Parayı yer başkasına yaptırır. Böyle bir *** neyse ağzımı bozmayayım. Şimdi “netdevilz” olayına geleceğim ve nicelerine. Bu şahısta kredi kartı bitmez illegal parada bitmez gider domain regler bekler 1 ay sonra index atar hackledik der bunlar kendilerini devlete yardım eden içlerinde mit mensubu olduğunu düşünen aptallar grubu turkz’un hiçbir devlet kurumu ile alakasının olmadığının garantisi benim. Gidin verin savcılığa turkz ekibi kendini mitçi diye tanıtıyor diyin 😀 Size 10 tane şahit bulurum öyle dediğine dair 😀 kanıtları ile de kanıtlarım devletle hiçbir bağının olmadığını. Lafla peyniri dilinde hiç eksiltmez hiç. Salihin arka planda kalmış bir olayı var aslında fgulensevdalilari.*** kendisinin yıllar önce reglediği boşta duran bir alan adı ve mağlum olaylar patlak verince index atmış amacı forum kurmakmışta yememiş işte. Salih fetöcü mü yoksa? Gündem gibi şekil şukla girer. Birçok kişinin merak ettiği “multi üyelik” durumlarına bu olay bir numaralı taktik forum ilk kurulduğunda multi hesaplar ile forum kalabalık ve aktif gösterilir bir ara multi hesaplar ile değişik hack işleri yaptığı da söyleniyordu. Kendi yöneticilerinin bile 2-3 tane multi hesabı var akıllarınca forumu aktif tutmaya çalışıyorlar şuan forumlarında tek tük kişiler var. Aslında çok şey var ama bazı şeyler kişisel bilgilere giriyor o nedenle sansüre girer diye yazmıyorum. Şimdilik bu kadar öncesini deşifre ettiğim blog adresinden okuyabilir, sonrasını da bu söylediklerim üzerinden okuyabilirsiniz. Devamı da gelecektir.

Bkz.

Turkz.Org Ekibi Deşifre Oldu !

Cyberizm adına Ayar ve H4CK4L ikilisi bir süre önce dolandırıcı olduğuna yönelik gerçekleştirdiği saldırı da sitenin kurucusu ABIKANBEY‘i hacklemiş ve tüm pisliklerini gözler önüne sermişti.

Turkz Hack Sitesine Ayar Tokadı !

Turkz Grubu Lamerlikte Diz Boyu ! NetDevilz Algısı !

ABIKANBEY’e sorulması gerekilen sorular;

▶ İnternet pezevenkliğine ne zaman başladı?

▶ Ustaca bu kadar saf insanı nasıl yanına çekti?

▶ Kendi multi üyeliklerini açarken orgazm oluyor mu?

▶ Kaç yaşından beri Otostop çocuğu oldu?