Bugün haber bültenimize bir haber gönderildi ki, okuyunca yok artık dedik. Açıklamayı olduğu gibi aktarıyoruz;

Ünlü hacker grubu NetDevilz sözde hacklenmiş. 2012 den beri faaliyetlerle bulunmayan ünlü hacker grubu adından başka şuana kadar hiçbir alan adın da bulunmadı. Hatta ekibin üyelerinden bazıları zamanında, birkaç hack siteleri platformlarında üye olarak katılımlarını sürdürmekteydi. Ama bazı benliğini yitirmiş a(salaklar) olacak ki onlar kendilerini de iyi biliyor ama hatırlatacağız. İsminde Turkz olan ne hikmetse yaptıkları utanç kaynağı bir grup asıl isimleri LamerZ olsa daha iyi olurdu diyoruz.  DarkCODER (ABIKANBEY) gerizekalısı, Salih Avcıoğlu, seni kaç kez avladık ama sende yine aynı değişen birşey göremiyoruz. Dün de maldın, bugün de malsın “-ki” yarında mal olacaksın. NetDevilz adı üstünden PRİM peşinde koşmaya başlamış.

https://www.whois.com/whois/netdevilz.info

Ne oldu ? Ak-iT kapısında yata yata elin boş mu döndü, 26 Eylül de GoDaddy den info domani reglemişler. Siteyi kurmuş etmiş. Ta ki bugün de sözde vps de barınan siteyi kendilerince hack’lemiş gösterdiler. Bir dakika gerçek NETDEVİLZ olsaydı eğer, sizin NETDEVİLZ‘i hacklemeye kapasiteleriniz yetmez orada herkes toplansa bizden hiçbiri etmez. R4PTOR lameri mi kurtaracak sizi? Orada bir tek çalışan R4PTOR gerisi faso fiso dur. Ama durun TURKZ grubunun bir geçmişini hatırlatalım unutanlar da vardır belki.

http://zone-h.org/archive/filter=1/fulltext=1/domain=darkdevilz

http://zone-h.org/mirror/id/30692622

Turkz ü bile ayar s*kmiş.

http://www.zone-h.org/mirror/id/30039372

Lafın kısası son olarak bu grubu hackleyenler bu eziklerin nasıl bir karekter de olduklarını da indexlerde beyan etmişler. NetDevilz adı üstünden de prim yapmaya devam etsinler. Bizlerin kim ve nasıl biri olduklarımızı herkes biliyor. Siz bilmezseniz de olur bu bizim için sorun etmez. Biz CW yi bile hacklemiş grubuz. Ya siz naptınız? Siz de orada büyümediniz mi, sizler büyüdüğünüz yere bile çamur atan kişiliksiz karektersizlersiniz. Yarın da CW adına bir domain açarlar, basarlar.

Sözde hacklenildiği iddaa edilen NetDevilZ grubunun mirror görüntüsüne buradan ulaşabilirsiniz.

Daha önce Turkz grubunun haber manşetleri;

Turkz.Org Ekibi Deşifre Oldu !

Turkz.Org Kurucusu EfendiBey Sahtekar Çıktı

ABIKANBEY Otostopa Devam mı Ediyor?