Hack Haber

Hainler İş Başında ! Köseköy MYO Hacklendi

Kocaeli Üniversitesi, Köseköy Meslek Yüksek Okulu hacklendi. Yıllardan beri süre gelen sözde kendilerine Hacker diyen aslında Türk düşmanlarından bir farkı olmayan özellikle ülkemizin kamu, kurum internet sitelerini hackleyen BlackHackerz hacker grubu üyelerinden biri olan ROOTSPY kod adlı Türk düşmanı, uyarılması gereken, Kocaeli Üniversitesine bağlı Köseköy MYO adresini hackledi.

Hacklediği internet sitesine özellikle de bıraktığı imzasında güvenlikten bahsetmesi bir yana güvenlik açığını bile kapatamayıp açık bir şekilde bırakması düşmanlığını kanıtlar cinsten. ROOTSPY yaptığı haince saldırıdan sonra Köseköy MYO internet sitesi yine çeşitli hainlerin hedefi oldu. Türk sitelerine yönelik yapılan her türlü saldıları sert dille kınıyoruz. Ülkemizin web sitelerine yönelik saldırılarda yıkıcı değil, herkesi yapıcı olmaya çağırıyoruz..

İcraatleri;

http://kosekoy.kocaeli.edu.tr/

http://golgeler.net/view-%3E793472
http://archive.is/4TxVK

 1. Başkası hackleyince sıkıntı yok black hackerz hackleyince vatan haini he lamer haber daha kendini küçük düşürme

  Beğen

 2. Spawn yetmedimi sence bu kadar düştüğün. Ekip dağıldı hala üyelerinin peşini bırakmıyorsunuz. İlgili IT personeliyle bizzat görüştüm. Kendisi shelleri sildiğim için teşekkür bile etti. Burdan vatan severlik konusunu açmayacağım bile ama şu kadarını çok rahat söyleyeyim senden ve o vatan sever gözüken tayfadan daha vatanseverim.

  Beğen

  1. Vatanını seven gider bölücü terör örgütü sitelerini sanaldan siler gelir. Gider ayak tr sitelerini sözde uyardım diyip arkasına yaslanmaz. Bırakın bu oyunları !!!

   Beğen

 3. ulan ne güldüm 😀 bu mu hacker şimdi ? 2015 since diyor.. 😀 yeni yetme daha bu abisi ögreneceği cok sey var. TÜRK siteleri hacklemek hainliktir gidin torer siteleri hackleyin ne isiniz var tr siteleri ile.. rootspycik sen oraya girdin cıktın senden sonra senden önce yine cıkan giren ortada zaten önce dabos diyorlar giren sende ondan kopya cekip girdin 😀 senden sonra yine hacklendi site hani tebrik etmisti seni hani blöf yapan anca

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: