Lamer Haber

TurkishSpyHacker Lameri Geçmişini Unutmuş !

Geçmişi unutanın geleceği iyi olmaz.

Hack piyasasında nam salmak adına her türlü hack girişimine el atan ve medya klasmanında sözde Türk Hacker denildikçe kendisini balon gibi şişiren TurkishSpyHacker bu sefer ise yine sözleri ile geceye imza attı. Bir süre önce TurkishSpyHacker, meşhur olan port yöntemi ile kendini ön plana çıkartmış daha sonra LH tarafından, yaşanan gelişmelerin perde arkasını araştırarak gerçek olayı gün yüzüne çıkartmıştıkTurkishSpyHacker ise olayın perde arkasından sonra geri vites yaparak çeşitli medya sitelerinde verdiği demeci geri çekerek yere çakılmıştı. Kendisini büyük bir hacker olarak gören ama gerçeklerden uzak görmeyi bırakın gözleri bile bozuk olan bir kişinin neticede balon çıkması tesadüf değildir. TurkishSpyHacker‘ın hack kariyeri aslında çalkantılı bir profil içerisinde idi. Yaptığı tüm operasyonların yarısı tek domain üzerinden yüzlerce subdomain açarak hacklemesi ve buna benzer hack girişimleri ile PrivateHackers hack sitesindende RicoDiaz ile girdiği ortak operasyonlardan ibaret olduğu mirror aldığı sitelerden görülebilir. Son olarak ise By_UmuT tarafından Norslar hack sitesinde yayınlanan çöp niyetine paylaşılan port yöntemine yönelerek binlerce siteyi de yine hacklemeye çalışması ama ancak bu yöntemde ise yine kendisini kandırmaktan başka birşey değildir.

Gündeme düşen ve bültenimize gönderilen haber içeriğini aktarmadan önce TurkishSpyHacker acaba kendisini ne olarak görüyor? bu sorunun cevabını siz değerli takipçilerimizden bekliyoruz.

Son yaşanılan gelişmede TurkishSpyHacker kendi deyimi ile “piyasada hacker olmadığını, sosyal mühendislik yapanlarında hacker olmadığını” belirtmesi ve özellikle Cyberizm hack sitesinden bugüne dek gelmiş ırzına geçilmemiş site bırakmayan gelmiş geçmiş en iyi sosyal mühendislerden biri olarak piyasada herkes tarafından iyi veya kötü olarak anılan Ayar‘a yönelik klişe sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Son olarak bu demeçlerin öncesinde TurkishSpyHacker kendisini özetler bir paylaşımda da bulundu.

Daha önce bir makalemizde “hack alemine gölge düşüren yeni nesiller” haberini yayınlamıştık. Buradan okuyabilirsiniz. Yine hatırlatıyoruz ki TurkishSpyHacker gibi yeni nesiller daha çok karşımıza çıkacaktır. Devir eskilerin deyimi ile 2010 da bitti. Günümüzde hacker’cılık oynama yaşı kreş seviyerlerde seyretmekte. Türk hack alemine damga vurmuş, imzaları ile Dünya medyasını çalkalandırmış o kadar çok Türk Hacker var ki hangisini buraya yazalım.. Ki onları bilmeyen başta TurkishSpyHacker gibi hack alemine gölge düşüren yeni nesilin öğreneceği daha çok şey var..

 1. çok güzel bir yazı olmuş spawn eline sağlık komik ya 😀

  Beğen

  1. Bu habere komik diyen andaval sen kendini ne zannediyorsun? asıl şuana kadar yaptıkların komiklikten ibaret.

   Beğen

 2. Helal olsun kardeşim döktürmüşsün yine fakat dediklerine katilıyorum artik hack aleminde sağlam hacker kalmadi olanlarda gizli saklı işlerini yürütmekte allah yenilere akil fikir versin.

  Beğen

 3. mectruy da şişiriyor mk spyda defacer kalmadı lamerspyhacker ı kullanıyor napsın ki o da haklı bir nevi kullanımlık köpekler arıyor biride aha turkishspy 😀 sen büyüyünce hacker mı olacan yoksa 😀 😀 😀

  Beğen

  1. kendi ağzınla demişsin defacer kalmadı turkishspyhacker kullanıyor diye 😀 mirror-h de spyhackerz.com 1. yapalım bu işin kullanmakla alakası yok baban seni sikerken kullanıyormuydu ? yooo zevk için sikiyor herneyse ben hacker değilim sen kendini ne bok sanıyorsun peki ?

   Beğen

 4. TurkishSpyHacker
  Privatehackersde zamanında Rico o çok mücadele ederlerdi 40-50 site basarlardi ama zone-h den , şimdi port yöntemi olsun sahte rootlar olsun bunlar thewayend gibi gerçek rootcu hackerlara hakarettir ,bir diger mevzu Ayar benim bu adamla hic diyologum olmadı gordugum kadariyla ama ister log ister sm bunlar emek ister ve bence çok başarılı basarisizlik olan birseyi beceremediği için insanları ve kendini kandırmak söz meclisten dışarı

  Beğen

 5. Brute lamer işi sql lamer işi sm lamer işi lfi lamer işi xss lamer işi hacker kardesler siz uzaydan mi bağlanıyorsunuz sitelere birakin bu isleri birbirinize kufur ederek anca egonuzu tatmin edersiniz spyhacker a gelince kardes seni fazla tanimam ama takilma bunlara kafana gore takil hack zaten boş iş birak kim ne derse desin eğlenmene bak sanki iki index atan dunyayi kurtariyor havasina girmis selamlar /Turkguvenligi

  Beğen

 6. Tum lamerler hack dersi veriyor TurkishSpyhacker bak yorumdakilerin hepsi hacker birşeyler kapmaya bak😁😁

  Beğen

 7. Ulan amına koduğum andavalları benim tum hacklerim subdomainmi? Ne yaptım size bu kadarda her yerde beni kotulemeye çalışıyorsunuz çocuklar ? Privatehackers acikkende gövde gösterisi hacklenen hack sitelerini neredeyse ben paylasiyordum. Hacki bıraktım sayılır lütfen asılsız haberler yapmayı bırakın artık gercekten bıktım usandım. Adam akıllı bakın şu zonelere 6 8 k si sub olabilir bunların geneli de eskiden kastigim webdav aciklaridir. Subdomain yapmadım demiyorum tekrardan ama 32 33 k kadar zonenin hepsi submus gibi kast ediyorsunuz gidin adam akıllı bakın zone sonra gelin yanıma 😉 bu yaptığınız şerefsizliktir haberleri objektif olarak değilde kendi görüşlerinizi katiyorsaniz haberciligin adını kirletmeyin siktirin gidin

  Beğen

 8. İstediğin yöntemi yapabilirsin ama serbestsin bu konuda. Hiçkimsenin buna lafı olmaz ama yani insan utanır be port yöntemiyle mirror-h.org ve overflowzone.com’da TurkishSpyHacker diye
  HERHANGİSİTE:3020 gibi site kasıp övünmeye. Bir IP Adresi ve içindeki Sitelere Shell filen falan olmadan basmak tamamen lamerlikten ibaret. Önemli olan siteleri alabilirsin bunda sıkıntı yok ama bu port yöntemiyle birilerinin önüne haksızca geçmek hiç etik bir durum değil lamer turkishspylamer veledi. Sen bile TurkHackTeam’deydin namı diğer THT’de. Aylarca Zorrrokin diye kayıt aldın şimdi THT’dekileri küçümsüyorsun. Sen kendini ne zannediyorsun acaba aq veledi seni.
  Bu arada edeceğin hakaret ve küfür aynen sana geri geçer bunuda bil turkishspylamerus kondom mağduru seni.

  Örnek Bakalım Mesela =>

  Sunucu Üzerindeki Tek IP ve diğerleri Port 123 Adet Port ile Hacklenmş Site.=> Bu ne saçmalık be => İsteyen istediğini yapar ama bu yaptığın ciddi saçmalık. Zaten mirror-h.org o port’u görmüyor sadece anasayfa gibi algılıyor sende onu millete yutturmaya çalışıon. Olmaz öyle. Kendine çeki düzen ver. Hem Spy adına hem Turkishspyhacker diye hem overflowzone’dden hemdde mirror-h’dan boyuna kayıt alıyon. Aslında bir domain bir kez kaydedibimeli. Böyle lamerlik olmaz .

  http://overflowzone.com/archive/geoip/94.73.146.196/ => Hepsi Port Yöntemiyle Yapılmış Sunucudaki tek siteden diğerlerine hiç emek uğraş gerektirmeden hack böyle olmaz. Hack’in manasını bile çözememiş bir veledin tekisin k.bakma. Kendine çeki düzen ver.

  Beğen

 9. Turkguvenligiymiş hahkwqhwjqhkwqkjaskjhwq 😀 çıldırıcam ya turkguvenliginin işi gücü yok yıllar sonra gelip buraya yorum atacak %90 turkishspyhackers yazdı o yorumu da neyse şimdi kanıt olmadığından sadece tahmin ediyorum.THT nickli arkadaş çok iyi konusmuş her kelimesine katılıyorum

  Beğen

 10. arada sirada gülmek için göz attigim bloglardan birisi burasi farkli tarayicilardan girip kendilerine + verenemi dersin fake hesapla gelip ana baci katip kendinden büyük insanlara kendi mevzusu olmadan ana baci katanlarami gülersin 😀 tarafsiz haber sitesinin tarafli haber yapmasida ayri bir komiklik

  Beğen

 11. Ya olum salagin teki iste port ile o kadar siteye hack duyen velet iste ne beklersiniz ki bir hosting sitesinde acik bulun gidin ordan .comlu site acip durun alin hack diyen mal neymis hacker miss vay canina hackle unutma hack bir siteyei hacklemekten ibaret deildir.

  Beğen

 12. 136 diye yorum atan arkadaş sana sesleniyorum => .txt yüklüyorsunuz diyen mal. Sitelerde açıklar mevcut. Tek kabul gören dosya uzantısıda o yüzden öyle. Tabiki Hack’tir. Hackin Daha Manasını bile çözesemmeişsiniz. Durun size açıklıyayım Hack nedir. Hack’e giden her yol mübahtır. Sadece port yöntemiyle mirror sitelerinde birilerinin önüne haksız bir şekilde geçilmesine karşıyız sadece. Hangi yöntemle hangi teknikle yaptığın önemli ama sonuçta herhangi bir sisteme sızabiliyorsan orda sanki yönetici vasfıyla shell yüklersin – dosya editlersin – dosya yüklersin hosting panelden girersin farketmez vesaire liste çok uzunca gider. Hala o kalın kafanız hackin ne manayı geldiğni anlamıyor birde millete yok şu hack değil yok bu hack değil diye atıp tutuyorsunuz ya dekkelirse diye olmaz öyle. Server Fake Root ile Port yöntemi birbirine çok benzer skntı yok. Hack Hack’tir. Sadece haksız bir şekilde birilerinin önüne geçmeyin ve burada hiçkimse biribirne hakaret etme küçümseme gibi bir laf söyleyemez. Yapanı tebrik etmek lazım. Olmayanlarıda nazik bir dille nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgilendirmek lazım gençler.
  Sen yada Siz o adamın içine mi girdinizde ne yapacağını söylüyorsunuz. İsteyen istediği taktiği yntemi yapar o kadar.

  Hacker ve Hack Nedir => üstün bilgiye ve beceriye sahip, özel taktiklerle sistemlere izinsiz erişim sağlayan kişilere hacker denir ve bu işi faaliyete dökmesine de hack denir. Aynı zamanda Hack bir sistemin veya bir elektronik cihazın, yapımcısı tarafından konulmuş işleyiş kurallarının dışına çıkabilmektir.

  Beğen

 13. Tüm Yorumlari okudum Yazık Acıyorum Sizlere Adam gibi GeLin Expolit Lazim Diyin verim istemediqiniz kadar ..

  Beğen

 14. brüte force de hackmi orospu çocuğu bastığı siteler yüzde 90 ni opencart port amk

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: