Lamer Haber

Sinovac’a saldırı düzenleyen RootAyyıldız Paket Oldu!

Son 1,5 aydır ortalıkta görünmeyen Sanalın Ayısı, RootAyyıldız geçen ay paket olmuştu. Haberi tarafımıza ulaşmıştı ama yayınlamadık. Gelen istekler doğrultusunda yayınlama kararı alıyoruz.

Sözde Türk hacker, özünde Ayı, RootAyyıldız’a soruşturma açıldı.

Sinovac olayından sonra apar tapar evine şafak vakti baskın yiyen ayı herşeyini kaybetmiş. Kalanları da (hdd,usb) bir bankaya başvurarak saklama talebinde bulunmuş. O bankadaki kasa da ele geçirilmeli!

Ülkemizin 50 milyon doz aşı ile Çin’li ilaç şirketi Sinovac tan temin ettiği aşıların üretici internet sitesini hackleyerek tüm tepkileri üstüne çekmişti.

Ey Şeref yoksunu RootAyyıldız, hacklediğin sitelerde attığın vatan millet aşkın bu mu? İhanet ederek aşık olunmaz. Daha 130 kiloda kendisine askerlik sorusu gelince kilo vermeyi bile akıl etmeyen habire tıkınmaya devam eden, herşeyin üsütüne yılın yemeksepeti ödülünü kazanmışta olabilirsin ama herkesin gözünde bir şerefsiz olarak karektersiz olarak kalakaldın.

İyi de olmuş. Bu RootAyyıldız‘ın haber sitemizde tarafsızlık ilkesi gereği gündem odaklı saldırılarını hep yayınlamıştık. Lakin son yaptığı davranış tam bir rezilliktir. Sen kim, Sinovac’u hacklemek ne?

Şafak operasyonunda emeği geçen tüm Polis’lerimizi yürekten tebrik ediyoruz. Ülkemizin imajını lekelemeye yönelik yaptığı ve kabül edilebilir olmayan saldırısıyla böyle iğrenç bir mahlukatı sanal ortamdan alıp götürdükleri için.

Türk hack alemi 1.5 aydır rahat bir nefes aldı. Nerde diye kimse bile demiyor hatta. O pislik kokun, yemek yerken ağzında şapırttığın yemek artıkları, kokusu daha da ötesi artık sanal aleme gelmesinden o kadar tiksinmişlerdi ki, üstüne üstlük
Boy*bat belediyesini büyük yükten kurtarmış oldun. Yazık değilmiydi o işçi kardeşlerimize yaptığın zulüm, her gün b*klarını temizlemekten gına gelmişlerdi. Neyse ki sona erdi. Artık o leş kokun kimsenin burnuna gelmiyor. Her gün, her saat WC deliklerini tıkamandan bile apartman sakinleri bile rahat nefes alamıyordu.

Bizi geçtik, bizler zaten senden tiksiniyorduk.

Bir insan dan tiksinmek için belli başlar sebepler olmalı değil mi? İşte o sebepler;

Part 1 RootAyyıldız Kimdir?

Part 2 de yer alan bağlantıyı mutlaka okumanızı öneriyoruz. Çünkü MecTruy bu mahlukatın tüm seceresini doğruya doğru ortaya dökmüştü.

Part 2 RootAyyıldız Kimdir ?

Her yıl yaşını 17 diyen bir mahlukat 19 yaşında gözaltına alındı. 18 yaşından büyük olduğun için gerekli tüm cezaları görmeye makülsün. Umarız en ağır cezaya çarptırılır da bir daha ülkemizin adını hiçbir yerde karalayamaz duruma gelir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: