Lamer Haber

NetLordz lamerleri acizlikten kıvranıyor!

17.02.21 Güncelleme: NetLordz kurucusu Lastern herkes adına özür dileyerek yaptıklarının yanlış olduğunu ifade etti.

Öyle bir raddeye geldik ki, artık lamerlerin tümden helak olması gerekiyor.

Bir gün de şaşırtın ya başka birşey istemiyoruz. 2020 yılı lamerler için çok iğrenç bir yıldı. Tamamen sınırları zorladılar. Herşeyi denediler.

Yok olup gitmeleri dışında bir haltları kalmadı. Tek çare bu lamerlerin helak olması. Duamızı da paylaşacağız.

Öncelikle “SpawN abeyy bizi kınama” diyebilen Lanstern lameri, önce sen kendine bir aynada bak. Neden suratın simsiyah? Neden bu kadar aşağılık kompleksi içindesin. TG yi örnek alıyorlarmış, güldürmeyin bari. TG sizin gibi şapşalları duysa güler, umursamaz bile.

Her neyse yazacak çok şey var ama iq leri yetmez. Bu bahsi geçen hack sitesi daha önce şerefsizlik tabiri ile hackleniyor. Sözde Lanstern dost kazığın gitmişti. Bunlar herşeyi hakkediyor. Yiyin birbirinizi 😂

https://archive.is/N2dJx

Özetten sonra asıl haberimize gelelim. Tr mirror adlı mirror sitesi açık yada kapalı iken mi yazıldı o cümleler bilinmiyor ama itibar filan bırakmadı. Keza sitesine bile girilmiyordu. Diğer yandan bu saate kadar doğru düzgün icraat bile yapamayan aciz bir hack forum sitesi var. Açılma süreci bile çalkantılı. Aşağıda yer alan ekran görüntüsü sonrası pekte kaale alınmayacaktır bahsi geçen lamerler sürüsü. Kendilerini yeteri kadar rezil rüsva ettiler.

İşimiz tabii ki, lamerleri haber yapmak ama artık çekirge sürüsü gibi çoğaldılar. Yaş kitlesi zaten düşüktü, komple geldiler. 20 yaş üzeri lamerler toplasınız 5 10 tanedir. Gerisi alt yaş aralığında. Yani lamerler bitmek bilmiyor. Rabbimiz bizleri sınıyor da olabilir. Aşağıda yer verdiğimiz dua yı her sabah okuyalım. Helak olması gerekiyor.

Düşmanın şerrinden okunacak dua’yı paylaşıyoruz. Her sabah okuyun, okuyalım..

Türkçe Okunuşu:
BismillâhirRahmânirRahîm. Allâhummahruz bi hırzi kudretike min keydil a’dâi, ve hallisnî bi mennike cin sûi kasdil eşkıyâi ve eûzü bike min kahril kâhirîne ve zulmiz-zâlimîne ve keydil ümerâil hâsidîne ve ta’nil eşkıyâil müfsidîne ve şemâtetil eşirrâil muzırrîne, velhamdülillâhi Rabbil âlemîn.

Türkçe Meâli:
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla.” “Allah’ım, düşmanların ellerinden kudretinle beni muhafaza et. Eşkiyanm kötülüklerinden beni muhafaza et. Kahredicilerin şerrinden
Sana sığınırım. Zalimlerin zulmünden ve hasetçilerin hasedinden Sana sığınırım, eşkıyanın, müfsitlerin (fesatçıların) ve kötü kimselerin fena- lıklanndan, şerrinden Sana sığınırım, Alemlerin Rabbine hamd ve se na ederim.” Düşmanların şerrinden korunmak için okunacak bu dua tecrübe edilmiş dualardandır. Zalimlerin zulmünden ve eşkiyaların baskının dan korunmak için bu dua okunmalıdır. Büyüklerimiz bu duayı bu gibi önemli hadiseler anında okumuşlar ve Hakk’a sığınmışlardır.

 1. Ahahaha SpawN haberi okudum götümle güldüm yandaşlarının kuyruğunu baya kıstırdık sanırım bunu biz öğleyin kendi kanalımızda paylaştık https://t.me/netlordz/1887 burdan da bakabilirsiniz yarak kürek haberlerle kendi kendinizi küçültmeyin.Yapacağınız haberin ecdadını sikeyim.

  Beğen

 2. Fatih pic yaa fena sikmis onlari pic bu adam varyaa kapali sitede bunlar bilmiyorlar herhal dun aksam fatih demisdi kapatdim diye peki @Lanstern neden sahte zone istemiş anlamadim burda @Lanstern pusu yaparken pusuya düşmüş yazik valla

  Beğen

 3. Bu haberi TrMirror’un yaptırdığına eminim, zaten trmirror kendisi şerefsiz gidip sana da açıkladık bunu sen aynı kafayla devam et spawn :d

  Beğen

 4. şimdi olayı özetlemek gerekirse, biz TrMirror adlı arkadaşımızın tarafsız olmadığını kanıtlamak için lamerhaber adına bir sahte zone istiyoruz (normalde sahte zone ile işimiz olmaz) sonrasında Fatih adlı arkadaşımız kabul etmemesi gereken bir teklifi kabul ediyor. Fakat bu TrMirror “tarafsız mirror sitesi” değil mi? Hay aksi noldu acaba da bu tavırları değişti bu arkadaşımızın. Neyse sonrasında mesajlarda da Lanstern’e şunları diyor “Fexaius benim db yedeklerimi sağda solda yayınlamasın”. Dipnot: Bu adam bize abi çeken bir insandı. Sonrasında bu lafları ettikten sonra @TrMirrorSohbet grubunda Fexaius’u sikerim, tayfasını sikerim gibi cümleler de bulunuyor. Eeee ama bu adam bize abi çekiyodu? İşte böyle şerefsizliklerini yüzüne vurunca bizi banlayıp konuyu kapatalım diyor, kapattık. Sonrasında ben gruptan çıktım bi baktım yine konuyu geri açmış ve kendince bizle dalga geçiyor. Ulan fatih ne salak adamsın lan sen 😀 Sonrasında özelden (Lotnex) bana yazıyor kanka senle barıştık dimi? Ulan aptal o kadar laf ediyosun sonra gelip bana barıştık mı diyosun. Neyse bu kadar ifşalamak yeter bu Fatih adlı şerefsizi umarım herkes anlamıştır. Yazım yanlışları ve cümlelerde hatalar bulursanız affola. SpawN sende şu şerefsizi nası biri olduğunu anla artık.

  Beğen

 5. Trmirror fatih ben ya arkadaşlar ben sitemi kapatmisim tamam mi herkeze yayinlamisim bilen biliyor site yok piyasada @Lanstern lameri geldi benden sahte zone istedi bende gel verim gel dedim ver dese veremem site yok ki kapatdim hahaha

  1 sahte zone yapilamaz site yok

  2 herseye he diyorum ama dassak gecmek için ama iyi güldüm

  3 o @Lanstern lamerhaberle neden sahte zone istedi

  Bu kisiler lamerlikle anildi kapat olsun pusu yapmaya calisdi yapamadi pusuya dusdu

  Beğen

  1. Lan mal sen gidip sahte zone istediğimizi gerçek mi sandın? Fexaius’dan korkuyosun biliyoruz.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: