Hack Siteleri

Deepwormz-tr hack sitesi tekrar yayında

Geçtiğimiz yaz aylarında hack grubu çatısı altında faaliyetlerine başlayan hack sitesi faaliyet boyunca hacklenmiş ve kapanmıştı. Ekip yine eski günlerin hatrına hack sitesini faaliyete açtı. MAJ3R ve RecKLeSs ikilisi tarafından yayına tekrar merhaba diyen deepwormz-tr.net , sanalın yeni yılını da kutladı.

  1. sitemiz hacklenmemişti haberi yayınlayan arkadaş siitemiz hosting tarafından kapatılmıştı açmak için ugraşmıştık şimdi dün sabah açtık sitemizi düzeltme yaparsan iyi olur domin regleyip bizi hacklemiş gibi gösteren bir bak ucube veled var onlarda köpeklik yapmaya devam etsin bizim dominimiz hiç bir zaman xyz olarak almadık adamlar xyz olarak basıyor ? düzeltirsen yazıyı iyi olur ve sanaldaki tüm hacker dostlarımızın yeni yılının iyi geçmesi dilegimizle

    Liked by 1 kişi

  2. sitemiz hacklenmemişti haberi yayınlayan arkadaş siitemiz hosting tarafından kapatılmıştı açmak için ugraşmıştık şimdi dün sabah açtık sitemizi düzeltme yaparsan iyi olur domin regleyip bizi hacklemiş gibi gösteren bir bak ucube veled var onlarda köpeklik yapmaya devam etsin bizim dominimiz hiç bir zaman xyz olarak almadık adamlar xyz olarak basıyor ? düzeltirsen yazıyı iyi olur ve sanaldaki tüm hacker dostlarımızın yeni yılının iyi geçmesi dilegimizle DWTR AİLESİ : )

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: