Hack Siteleri

Dark-Security Hack Sitesi Online

Türk hack alemine bu yaz yüzlerce hack sitesi giriş yapmıştı. Çoğu hack sitesi ya hacklendi ya da umutları tutmadı ve kapandı. Piyasaya giriş yapan dark-security.com hack güvenlik forumu kendini ne gibi bir konuma getirecek zaman gösterecek ama grubun yöneticisi K1LL3R-1911 tarafından yapılan açıklamayı aktarıyoruz;

Selam, bizi tanıyan belki fazla çıkmaz ama 2011 yılında tutuklanan black-hat takımlarından birisiyiz. Forumumuzu yeniden aktif edip tüm platformlara yayımladık. Forum alt yapısı ve forum düzenlemeleri için “farelwarock” arkadaşımız bize yardım etti. Gerisi zaten bizim işimizdi. Buradaki çok admini ve old üyeleri tanırız. Spy-Hackerz’den tutun, illeg4lizm e kadar. Namımız duyulmasa bile sessiz sedasız aile olan ortamlardan birisiydik. Hepinizi bekleriz.

Unutmadan : Çok üstte olmak gibi lüksümüz yok, kaliteli ortamlardan biri olma hedefindeyiz. 3 senelik yayın hayatımız kaldı. Bu 3 sene ya bitecek ya da sonsuza uzayacak. Hepiniz sağlıcakla kalın. K1LL3R-1911.

 

 

 1. altenen gibi yerlerde sürünerek cc dump bölümü olmaz amına kodumun lamerleri AS:Das:DasD:a

  Beğen

   1. sizin gibi mallar cc datası çekmeyi bilmez hedef sitesinden mk salağı asd:asd:a

    Beğen

    1. Kardeşim boş tenekeden çok ses çıkar sen devam et böyle.

     Beğen

 2. Hoşuma gitti ama aktifliği tutmanız lazım eski olduğunuz için bilgisiz değilsizsinizdir diye düşünüyorum elit ortamı korursaniz belki bir ihtimal tutar ama hek sektörü ölü şuan çoluk çocuk dolu bu zamanda saçma site acmak

  Beğen

  1. Hitin şimdilik düşük olmasının sebebi forumda halen ayarlamalar yapılıyor tamamen bitmemiş olması. Piyasadan haberim var. Babasının parası ile gidip site açan sonra index yiyen ufak kardeşlerimiz işte..

   Beğen

 3. BEYLER DAVALIK OLDUK WERQWETLWERJKFQWEHRFWEJKQ

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: