Hack Siteleri

İstihbarat Ekibi İddialı Geldi

Geçtiğimiz mayıs ayı sonunda faaliyetlerine başlayan ekip bu sefer iddialı geldiğini açıklayan bir açıklama yayınladı. Açıklamayı sizlerle paylaşıyoruz.

Türk hackerler yeni platformlarla tekrar gündeme geliyor. Yeni yayın grubu olan İstihbarat Ekibi isimli platform diğer hacker gruplarına göre daha fazla iş çıkartabileceğini ve onlardan daha iyi bir performans sergileyeceklerini iddia ediyor. Site yöneticilerinden Admin ile kısa bir sohbet sonrasında sunucularını ilk önce bedava bir hosting üzerine kurup test ettikten sonra aktif sunucularına taşıdıklarını ve bundan sonra devamlı hizmet verecek bir site olacağını belirtti.

Yüksek erişim kitlesine sahip olduğunu ifade eden bu platform, facebook üzerinde şu anda kısa bir sürede sadece 30 bin kişilik bir sayfaya sahip oldu. Sloganları “Biz Herşeyi Biliyoruz” olan İstihbarat Ekibi Platformu ilerleyen süreçte kendisini kanıtlayabilecek mi ?

istihbaratekibi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  1. iyi güzelde kardeşim biraz özgün olun be taklitler aslını yüceltir diye bir laf vardır siz özenen değil özendiren olmaya çalışın başarılar

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: