Hack Haber

TerNanDo Büyük Tehlike Atlattı !

Daha önce yayınına son verilen turkcrew.info yöneticilerinden TerNanDo kod adlı hacker gerçek adı ile Oktay öğrenim gördüğü İstanbul Beykent Üniversitesi çıkışında ne olduğu bilinmeyen kişi veya kişilerce bıçaklanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. Bugün basına düşen haberlerde kendisinin durumu iyi olduğu olayın birkaç hafta önce yaşandığını durumu ile ilgili şu açıklamalara arkadaşı aracılığı ile cevap verdi. İşte o açıklama;

Öncelikle merhaba arkadaşlar, bugün skype’tan 1 saat aralıklarla gelen 23 bildirim ve susmayan telefonum dolayısıyla kendi ölüm haberimi aldığım andan itibaren bunu yazmak zorunda kaldım açıkcası, Daha önce muhabbetime dahil olmuş kişiler mi yoksa, farklı kişiler mi böyle bir haber yaptırdı bilemiyorum okumuş olduğum okulun adına kadar verilmiş, muhakkak ya arkadaş çevresidir ya da ağzının yayını s*ktiğimin ondan alıp buna veren ona götüren laf taşıyan klişe “ortam ibneleri”dir bu dandirik ölüm haberini bi kaç haber sitesinin adminine mail olarak atıpta sonrasında haberi yaydıranlar. bıçaklanma olayı hakkında aslında yaklaşık 2 hafta gibi bi süreç içerisinde hastanede kaldım,bir bıçaklı saldıraya maruz kaldığım için lakin herhangi bir ölüm riski taşıyan operasyon/müdahale geçirmedim belirteyim. Sağdan soldan kulaktan dolma bilgilerle fasa fiso hakkımda karalama yapmaya çalışan insanlara asla prim vermeyin arkadaşlar, Bu gibi olaylarla adımın anılmasını istemem, vaktim olmadığı için üye olamadım mesajı ibrahim aracılığıyla ulaştırayım dedim bir ara bir selam konusu açmaya vaktim olursa gelirim. Kendinize iyi bakın, Selametle

 1. Bu oktay daha önce kendisini öldürttü vito scaletta diye ortaya çıkmış bi eleman qweQWE 😀 böyle atraksiyonları mevcuttur .

  Beğen

 2. Öncelikle Geçmiş Olsun.

  Ama Bu Yaptığınız Gerçekten Ayıp. Hack ile ilgisi olmayan şeyleri yapıyorsunuz. Utanın kendinizden. Nic.Tg’de açık buluyorsunuz burası gayet ok güzel. Ama ordan kendinizi daha önce hiç olmayan bir siteyi kendiniz açıyorsunuz ve index atıyorsunuz. youtube.tg gmail.tg blogspot.tg diye böyle birşey yokki. Utanın kendinizden. Edeceğinz küfürler size geçer.

  TurkCrew.Info Sahte Domain Sahtekarlığı

  turkcrew.info ternando lamerliğine bakarmısınız. ahahaha. gmail.tg google.tg yahoo.tg blogspot.tg diye domain almışlar nic.tg’de büyük ihtimal açık buldular.
  Ve Hiç Olmayan Domainlere kendileri alıp kendileri basıyorlar. Bu lamerlik değilde nedir
  Mesela Örnek Olarak Bakalım => zone-h.org/mirror/id/30446318 [ gmail.tg ] bir kere böyle bir domain daha önce hiç yoktu ve hiç olmadı. Ve Resmiyette Google Togo Youtube Togo Blogspot Togo Diye birşey yok.Ayrıca zaten special olsa Yıldız alırdı. Zone-H normalde bunları siliyor ama bazen anlamıyor ve onaylıyor ama special listesine almıyor çünkü sahte domainler.
  Date création: 2017-11-01 14:02:34 Dosya Site Oluşumu Diyor Bugün 01.11.2017
  Sitelerin IP Adresi => 137.74.238.33 => 221 Domain Bulunuyor.
  Zone-H => https://i.hizliresim.com/4Gzp3J.png
  Nic.Tg Whois => https://i.hizliresim.com/JODVMj.pnghttps://i.hizliresim.com/yzqGOa.png
  ViewDns.İnfo Reverse IP Domain Check => viewdns.info/reverseip/?host=137.74.238.33&t=1 => http://archive.fo/U8LR0 => https://i.hizliresim.com/7yDB4W.png

  Beğen

 3. TurkCrew.Info Sahte Domain Sahtekarlığı Mirror İnceleme Sonuçları Haklı dedi ki:

  TurkCrew.Info Sahte Domain Sahtekarlığı diye yorum atan Hacker ve Güvenlikçi Arkadaşa Kesinlikle Katılıyorum.

  Nic.TG ve Google.TG harici tüm domainleri siz kendiniz alıp bastınız bunu her zmaan herkes yapıyor.

  Zone-H’yı kandırmaya çalışmaktan ve sizin asıl yüzünüzü göstermek için burada bu yazıyı yazıyorum. Eğer küfrederseniz zaten size geri geçecektir. Gerizekalı Orospu Çocuğu snsn. Sen Laflarına Dikkat Et.

  Google.Tg harici diğer Tüm Domainler Sahtedir. Domain süresinide kendiniz uzattırmışsınızdır.

  Nedenleri =>

  1) Nic.TG adlı Domain Kayıt Etme Sitesinde açık buldular. Burası ok. Gayet güzel. Ama hack edilen siteler maalesef sahte. Yada Herhangi bir Security Bug buldular. Burası gayet ok3y. Burası için tebrik ederim

  Fakat ; Şu bir gerçekki domain registry edilebilen bir yerden turkcrew.info hackledikten kısa bir süre sonra kendi kendine nic.tg’den domain alıp tekrar aldığı domaine geri basması sizcede garip değil mi. ? Evet Oldukça Garip.

  2) Aralarındaki Tek Gerçek Hacklenmiş Domain [ Google.TG’dir ] Burasıda Gayet Ok. Tebrikler Elinize Sağlık. Ama Diğer Tüm Domainler Maalesef Kendileri alıp kendileri hacklemiştir ama bu bizim gözümüzde hack olarak görünsede

  turkcrew.info yöneticileri hacklemiş oldukları nic.tg’den google.tg harici diğer siteler tamamen sahtedir. Ve ayrıca 137.74.238.33 adlı IP adresine sahip olup içinde 221 Adet çoğunluğu Türk Siteler barınmaktadır. DNS Hijacking olabilir. Tam emin değilim.

  Ayrıca tüm domainleri inceleme sonucu => yahoo.tg diye bir domain olmadığı açıkca ortaya çıkmaktadır. mesela hangi ülkeyi kullanıyorsanı yahoo arama motoruna şu şekilde erişebilirsiniz. Ama eğer Yahoo ve Google o ülkeyi destekliyorsa. Ama .tg uzantılı Togo Ülkesininde maalesef yok. => uk.yahoo.com/?p=us

  3) Şimdi Zone-H’ya bu sözde özel domainler madem kaydolduysa Zone-H.Org/Com’a Onhold’a düşer düşmez * yıldız alması gerekirdi. Ama Nic.Tg’den Whois çektiğimizde Sitelerin Dün 01/11/2017 tarihinde kaydedilmiş olup sadece bir saat geçtikten sonra

  sözde özel domainlere erişemiyoruz. Eğer hacklenmiş olsaydı bir saati geçtim 5 dk içerisinde otomatik olarak sahipleri bir kişi değil ya. Firma yada Çok Çalışanı olan yerler. Hemen düzeltirlerdi. Ama Maalesef Bugün 02/11/2017 tarihinde baktığımızda sitelere artık erişemelediğini görüyoruz.

  4) Google’a ” List of Google domains – This is a list of domains owned by Google. Localized & regional domains ” diye yazarsanız zaten orjinal Google Adreslerini görürsünüz. Ama dediğim gibi Google.TG gerçek diğerleri sahte. ipfs.io/ipfs/QmXoypizjW3WknFiJnKLwHCnL72vedxjQkDDP1mXWo6uco/wiki/List_of_Google_domains.html => archive.fo/5O2Cf

  Adlı Adresten Tüm Google Orjinal Uzantılarını Görebilirsiniz. Google.TG Var Bundan Sıkıntı yok ama diğerleri sahtedir.

  5) Madem Togo Ülkesi en Orjinal Domain Adresleri Neden Zone-H’da Togo Bayrağı yerine Fransa Bayrağı çıkıyor. Fransız Sömürgesi olabilir bunda sıkıntı yok. Cloudfare arkasına saklanmışda olamaz. Çünkü 137.74.238.33 adlı IP adresine sahip olup içinde 221 Adet çoğunluğu Türk Siteler barınmaktadır.

  Lamerliğiniz Diz Boyu açıkcası. Kendinizi daha fazla yormayın ve diğer hack gruplardan biz daha iyiyiz diye gururlanmayın çünkü yaptığınız ortada sahtekarlık turkcrew yöneticileri.

  6) Madem youtube.tg – gmail.tg – twitter.tg hacklediniz o zaman neden Togo’lularla ilgili hiçbir mail hesabı yok. Siz hayatınızda hiç NEBİLİYİMNEADRESİ@gmail.tg aldınız. Çünkü böyle birşey yok. Hatta Herkesi uyandırmak amacıyla söylemek isterim ki bu sadece dolandırıcılık ve ilizyon gösterisi olup hack ile ilgili hiçbir bağı yoktur.

  O zaman herkes nic olan tüm sitlerde açık bulsun burası ok hacklesin ama kendi kendine domain alıp youtube.nebiliyimneülkesini hackledim desin. Olmaz öyle. Bu sadece kendinizi kandırmaktan başka birşey değildir.

  7) Zone-H’da buna benzer şekilde yapan 6 farklı yerli ve yabancı grupta var. Örneğin Brezilyalı Hack Grubu olan Protowave Reloaded geçen sene 2016’da gov.mn adı altındaki hacklediği sahte domainleri Zone-H anladığı için gov.mn’ler normalde special olması gerekirken Adminler sinirli bir şekilde bazı domainleri silip bazılarını eklediler ama yıldız vermediler. Niye acaba.

  Kendi Kendisine alınan domaine basmak lamerliktir ayıptır. Ama gerçekten var olsaydı bu yazıları yazmazdık.

  Nic.Tg Whois => https://i.hizliresim.com/JODVMj.pnghttps://i.hizliresim.com/yzqGOa.png

  ViewDns.İnfo Reverse IP Domain Check => viewdns.info/reverseip/?host=137.74.238.33&t=1 => http://archive.fo/U8LR0 => https://i.hizliresim.com/7yDB4W.png

  En Orjinal Firmaların Kendi Domain Uzantıları. Sahte Domain Alıp Hackledim Diyenlere Lütfen İtibar Etmeyiniz. Ettiğin Küfürler kendine geçer yavrum saygısız velet. Özel domainci subover sensin senn gibiler işte. Sağdaki soldaki medyaya peşkeş çeken turkcrew.info lamerler sizi.

  Tüm Google Hesapları Mevcut diyorsunda dün [ 01/11/2017 ] de index atılan site bugün [ 02/11/2017 ] ‘de niye erişelemiyor. Hemen domain bitiş tarihini söylüyceksin. Sizin yaptıklarınızı böyle dökmessek iflah olmassınız. Hack öğrenin be hack.

  Youtube => youtube.com tek orjinal Halidir.

  Toyota => toyota.com tek orjinal Halidir.

  Gmail => @gmail.com diye adres alınır ama @gmail.tg diye Togo Devlet Görevlisi değilseniz istesenizde böyle bir email adresi alamassınız. Orjinal Google Mail Giriş Adresi => google.com/gmail yada accounts.google.com olarak gmail’e giriş yapabilirsiniz.

  Twitter => Twitter.Com tek orjinal Halidir.

  Panasonic => Panasonic.Com tek orjinal Halidir.

  Coca Cola => coca-colacompany.com tek orjinal Halidir.

  accounts.google.com üzerinden sadece ……-blogspot.com alınabilir. blogspot.tg diye birşey yok.

  GoogleMaps.Tg diye bir domain yoktur. Orjinal Hali maps.google.com’dur.

  iGoogle Orjinali => igoogleportal.com’dur

  8) O zaman dün olan madem orjinalse bugün niye o domainlere girilemiyor erişilemiyor ???? Sizin havanız kime laan aptal veledler.

  zone-h.org/archive/notifier=turkcrew.info/published=0

  https://i.hizliresim.com/OyDY83.png [ Sahte Domainler Yıldızsız Önemli Gösterilen ama Olmayan Domainler. Google.tg hariç ]

  Peki Madem Orjinalse bugün neden orjinal sitelere erişelemiyor. Çoktan kaldırmaları ve yayın hayatına devam etmeleri gerekmez miydi ?

  [ youtube.tg ] mesela

  ERROR

  The requested URL could not be retrieved

  URL adresine erişilmeye çalışıyorken hata meydana geldi: http://youtube.tg/

  youtube.tg isimli sunucuya ait herhangi bir IP adresi bulunamadı.

  DNS sunucusundan gelen cevap:

  No DNS records
  This means that the cache was not able to resolve the hostname presented in the URL. Check if the address is correct.

  Önbellek yöneticiniz webmaster.

  https://i.hizliresim.com/4Gz7WY.png => [ Orjinal Google.TG bunda sıkıntı yok. Tebrikler ]

  Ama bunlar sahte !!!!

  zone-h.org/mirror/id/30446359
  zone-h.org/mirror/id/30446347
  zone-h.org/mirror/id/30446340
  zone-h.org/mirror/id/30446318
  zone-h.org/mirror/id/30446434
  zone-h.org/mirror/id/30446433
  zone-h.org/mirror/id/30446397

  https://i.hizliresim.com/Ayz48Q.png [ coca-cola.tg artık site açılmıyor ] 02/11/2017

  https://i.hizliresim.com/0GzvWV.png [ gmail.tg artık site açılmıyor ] 02/11/2017

  https://i.hizliresim.com/zJM8Og.png [ twitter.tg artık site açılmıyor ] 02/11/2017

  https://i.hizliresim.com/GyD6Wv.png [ youtube.th artık site açılmıyor ] 02/11/2017

  Sizin yaptığınızın aynısını zone-h’da 6 -7 yerli ve yabancı gruplarda yapıyor. En Son Brezilyalı Protowave Reloaded yapmıştı ve Zone-H silmişti.

  9) Eğer bunların tam tersini ispatlarsan tebriği hak edersiniz. Sadece nic.tg ve google.tg’yi tebrik ediyorum. Diğer domainler sahtedir. Kendiniz alıp basmışsınız. Her seviyeyi gördük merak etme.

  10) Her ülkenin Google uzantısı olur ama diğerleri kolay kolay olmaz. İçinde mutlaka bir sahtekarlık vardır.

  https://ipfs.io/ipfs/QmXoypizjW3WknFiJnKLwHCnL72vedxjQkDDP1mXWo6uco/wiki/List_of_Google_domains.html => Burda var zaten tüm Google’ın uzantıları. Bunda sıkıntı yok diğerlerinde sıkntı var

  Ayrıca youtube’un domainleri sadece youtube.com ve youtu.be ‘dur. Bundan başka domain uzantısı yoktur. Sahtekarlık yapmayın sadece.

  What top-level domains does youtube have? diye yazarsanız Google Amcaya görürsünüz => stackoverflow.com/questions/22148440/what-top-level-domains-does-youtube-have

  Siz hiç hayatınızda gmail.tg diye alan bir Togo’lu gördünüz mü ? Cevap hayır göremessniz çünkü öyle birşey yok. Ve zaten bugün itibariyle domainler çalışmıyor. Çalışsa bile turkcrew sahte script yükleyip aha çalışıyor deyebilirler.

  Madem Bunu Hack olarak kabul ediyorsunuz önüne gelen nic’lerde bulunan açıklardan yararlanıp kendi açtığı domainlere bassın. Böyle saçmalık olmaz. Kendiniz kandırıyorsunuz ancak.

  11) Türk Hack Haber medyasını yaptığınız sahtekar davranışlarla kandırmaya çalışmayın. Foyanızı ortaya dökülür böyle. Adam olun Adam. Yaptığın küfürler sana ve size geçer.

  Beğen

 4. Sanalda tarafsiz olarak yorum yaparsam 2014-17 arasi en iyi team tc’ydi eleştiren veletler genellikle magdur olan taraflardan anonim takılan yavru kuşlar.

  Beğen

 5. Velet kendisi fake hesablar açıb kendisini bıçaklanmış gösterdi.Ve .tg li siteler hacklemiş onlarda fake böyle şeyler yoktu.
  Zaten Herhangi bıçaklanma olayında soruşturma filan başlatılır ve bundan önce etrafdaki millet karışır böyle şeye inananlarda zaten bunun yaşında veletler.

  Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: