Turkupload hacklendi, her ne kadar Türk sitelerine yönelik saldırı kınasakta halen saldırılar geliyor. Site sahibi olduğu iddaa edilen bir kişi tarafından ilginç bir açıklama geldi. Açıklamayı sizlerle paylaşacağım fakat Türk hack aleminin bayan hackerlarından biri olan AsosyalHatun tarafından hacklendiğini not düşelim.

http://turkupload.com/

http://www.golgeler.net/view-%3E577334

Upload sitesin sahibi olduğu iddaa edilen kişi tarafından ilginç bir acıklama geldi. Açıklamayı göndereceğine keşke sitesindeki indexi kaldırmış olsa idi maalesef index halen duruyor. İşte o ilginç açıklama ;

Selamun aleyküm ben turkupload.com’un sahibiyim ve web sitem http://www.golgeler.net/view-%3E577334 asosyalhatun diye biri tarafından hacklendi indexsi kaldırdım sonrasında dalga geçermişcesine öyle bir index atması bu alemde türk sitelerine index basmak yakıştıramadım umarım haberimide yayınlarsınız asosyalhatunmudur nedir görür eyvallah sağolun bir insanın ismiyle dalga geçilmesi yanlış bişey hacked by marta yazmış bide. ayıptır yeteneklerini bu yönde kullanmaları üzücü birşey yayınlarsını inşaAllah kınıyorum asosyalhatunu uyarmasını isterdim iyi günler kolay gelsin.

 

Reklamlar