Değerli okurlarımız;

Lamerhaber.com‘un 2023 planlarını okurlarımız için derliyoruz.

Hack haber bazında geçirdiğimiz 5 yılı aşkın süre var 1308 habere yer verdik. 1,5 milyona yakın görüntülenme oranları kazandık.

Türk hack aleminde olup biten ne varsa iyisi ve kötüsü ile paylaştık.

Yeni yıl dönemin de artık yeni içeriklere düzenleme getirdik. Yan başlık olarak yer verilen “lamer haberleri” bu kısım 1 Ocak 2023 itibari ile süresiz kapatılıyor. Mevcut haberler kalacak ama güncel hiçbir haber yayınlanmayacaktır.

Yorumlara da sansür getiriyoruz. Bugüne kadar yorumlara müdahale etmedik ama bu kısma bir düzenleme getirme kararı aldık. Sadece “aşırı hakaret ve küfür” içeren yorumlar sansürlenecektir ve ilgili yorum sayfasına not düşülecektir.

1 Ocak 2023 itibari ile açılan yeni hack siteleri, mirror siteleri, shell siteleri, yaptığınız lamerlikler dahil bu içeriklere yer verilmeyecektir.

Dünyadan ve ülkemizden yaşanan hack gelişmeleri, diğer teknolojik haberler odak noktamız olarak devam edecektir. Röportajlar ise yer yer devam edecektir. Vizyonda yer alan, “hack haberleri, güncel haber ile en yeni hack gelişmeleri burada.” bu vizyon ile devam etmeyi sürdüreceğiz.

Tüm okurlarımıza teşekkür ederiz.