Bir devrin sonu

2001 yılının yaz ayında kurulan Türkiye’nin ilk hack forum sitesi ünvanını elinde bulunduran Türk hack alemine sayısız imza bırakmış, Dünya gündemini sarsan siber saldırılara imza atmış efsanevi hacker grubu AKINCILAR artık aramızda değil.

Hack forumu geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesi cyber-warrior.org adresini kapattığını ve misyonlarını tamamladıklarını açıkladı.

ÇUVAL HADİSESİ

Çuval olayı ortaya çıkınca Cyber-Warrior.org ABD’ye yönelik siber savaşı başlatmış.Birkaç saat içinde ABD’nin 1500’ü aşkın siteleri hacklenmişti. Hacklenen siteler arasında Harvard gibi ünlü üniversiteler, devlet kurumları da yer almıştı. Sitelere Türk bayrağı ile bordo bereli askerlerimizin fotoğrafları eklenmişti.

ÇİN, ERMENİSTAN, YUNANİSTAN, SURİYE gibi düzinelerce ülke internet siteleri, kamu siteleri siyasi saldırılar neticesinde hedef olmuştu.

Daha geçtiğimiz aylarda bile AKINCILAR hacker grubu operasyonel faaliyetlerde bulunmuştu.

2001 – 2021 süre içerisinde Türk hack forum sitelerine duman yutturan yüzbinlerce üye ve milyonlarca içeriğe sahip olan YEŞİL DEV özlenecektir.

Bugüne kadar yaptıkları tüm operasyonlar için, tüm katkıları için CW – AKINCILAR ekibine teşekkür ederiz. Herşey gönlünüze göre olsun..