Geçtiğimiz günlerde bize iletilen bir haber vardı. Bugün inceledik ve şok olmadık. Çünkü bu Gaddar denilen elemanın hack bilgisini tahmin edebiliyorduk. Şimdi okurlarımızı aydınlatalım.

Yaklaşık 1 hafta önce EL_MuHaMMeD ve Ourmine adreslerini hacklediğini yönelik 2 haber gönderilmişti.

Hatırlatmakta fayda var, Ourmine daha önce aktif olduğu döneminde JRB hacker grubu tarafından hacklenmişti.

16 Nisan tarihinde editörümüz tarafından “EL_MuHaMMeD hacklendi” haberi yayınlanmış keza editörümüz bu saldırıyı şüphe gözüyle yaklaşmıştı. Aslında hacklendi mi? diye bir sormak gerek denilmişti. Sonra Gaddar aradan 1 gün sonra OurMine hacklendiğini içeren bir haber de göndermişti ama biz onu “araştırıp” yayınlanır demiştik.

bir okurumuz tarafından gönderilen haberi aktarıyoruz;

EL_MuHaMMeD hacklendi olayı kocaman bir YALAN’dır. Bu şahıslar kendilerini zeki sanıyorlar sadece sanıyorlar ötesi yok. Gelin sizlere kanıtlarla bunların nasıl ezik olduklarını kanıtlayacağım.

EL_MuHaMMeD 2016 yılında hacklendi ve ortalıktan kayboldu.

https://hacknews.org/2016/09/17/cw-el_muhammed-hacklendi-hackunity-ezdi-gecti/

https://www.cyber-warrior.org/104172/EL_MuHaMMeD (Foruma son giriş 2016)

Domain Güncelleme tarihine bakalım: 30.10.2020 (2020 Yılı) Bu şahıslara ait bir forum vardı. Neydi acaba Yer6Sec.org tabii ki domain güncellenme tarihi: 19.08.2020 (2020 Yılı – 8 Ay)

Ek olarak, Ekran görüntüsündeki bir yoruma dikkat çekmenizi öneririm. 😀

Devam edelim, Bu şahıslar bir zamanın ünlü grubu olan Ourmine hacklediklerini her yere söylediler. Böyle birşey ancak bizim hack aleminde olur, yabancılarda hiç olmaz. 😀

Domain Güncellenme Tarihi: 04.08.2020 (2020 Yılı – 8 Ay)

Peki bu domain şuan hangi İP üzerinden Yayın Yapıyor;

Bakalım Tarih: 16 Nisan 23:35 – 213.238.180.123

https://check-host.net/ip-info?host=213.238.180.123 (Poyraz Hosting üzerine kurulu bir sunucuda yayın yapılıyor)

2 Gün önce sözde hackledikleri site halen Türk makinelerinde yani kendi satın almış oldukları sunucuda yayın yapıyor. Ne garip hackledikleri domain kendi siteleri ile aynı yıl aynı ay güncellenmiş. Gülelim mi yoksa sövelim mi? 😀 Bir diğer hackledikleri site bir zamanların ünlü grubu Ourmine sitesi 2 gündür onların elinde. 🙂

Ourmine büyük işler yaptı ve yaptıkları gibi 1 Yıl önce kayboldular. Bu Gaddar ve yanındaki çakallar ise hemen atlamış herşey ortada bunlar yalancı ve ezik itibar bile edilmemesi gerekir.

Bayağır lamer haberleri girmedik, bunların ne halt olduklarını, nefes almalarının bile israf olduğunu biliyoruz. Herhalde haber girmediğimizden kendilerini rahat at koşturacaklarını sandılar. Bekleyin bakalım lamer haberlerine tekrar bir ağırlık vereceğiz. Sizler istediniz. Biz de yayınlayacağız. Bu haberi bize ileten okurumuza teşekkür ederiz.