Hack Haber

İstanbul Teknik Üniversitesi güvenlik açığı tespit edildi!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) resmi internet sitesinde güvenlik açığı tespit edildi.

Monzera kod adlı Türk hacker, açığın farkına varıp gerekli mercilere bildirdiğini açıkladı ve bununla ilgili bir video yayınladı.

Daha önce de Cute Team tarafından üniversite’nin web sayfası hacklenmişti.

Güvenlik açığı açıklama videosu kaldırıldığı için haber yorumlara kapatılmıştır.

 1. Gerekli önlemler alındı açıkların tamamı yetkili kişiler tarafın’dan kapatıldı.

  Destekleriniz için teşekkürler lamerhaber ekibi.

  Beğen

 2. bide polat alemdar şarksıı koymus fALKngsdfhngssfghn hacklmeyen kalmadı zaten itu bir çok subu sql dolu bu melihh neyin kafasını yaşıyor daha 7*8 ay önce brüte yapıp zone alıyordunuz kalkın siktirign

  Beğen

 3. Bakıyorum çekemeyen kitle yazmaya başlamış :/ gerçek nickinizle yazında öyle yazışalım.
  madem sql vardı sen neden bildirmedin 😀 madem shellin vardı neden indexlemedin scorpiol ile wp’den konuştum siteyi zamanında indexlediği doğru shelli yoktu sunucuda avel seni. bu videoda olan bilgiler ondada mevcuttur buna eyvallah ama shell yoktu adamda 2018 yılı ve 2019 yılları arası web.itu.edu.tr adresi index yemiş olabilir. zaten bakarsan orda sadece web.itu.edu.tr degil sadece videoda 4 sub daha paylaşıldı avel seni. gerçek nickinle yaz siklemem zaten daha. Brute diyor bide bak bakalım zonelerime wordpres ve diğer sitelere brute ile girilen varmıymış 😉 neyse çekemeyen kitle sikimde değil benim ne şimdiye kadar birinize zararım oldu ne laf yapıp sizi ezmeye çalışmam kendi kendinize debeleniyorsunuz gerçek amaç ne ? Provakasyon ./

  Beğen

 4. Gerçek nicki ile yazamayıp provakasyon ve yanlış algı çıkartan kişiyedir sözüm.
  Bak kardeş beni çekemiyor olabilirsin beni takip edip konularıma yorum atıyor olabilirsin.
  farkındaysan videoda web.itu.edu.tr adresi için eski bir screen shot olduğunu belirtmişim o site scorpiol ve cute indexi yedi senin nickince hacklendiyse atarsın arşivi burda boş yapmazsın.
  Scorpiol ile konuştum her yoruma aldırış etmemi belirtti bana. şu kadar söylim senin o kör gözünü sikeyim kardeşim çünkü yorumlarda orospu evladı gibi tek sub’dan bahsediyorsun memgo.itu.edu.tr adresi ve + 3 subun daha sql zafiyeti paylaşıldı diğer 3 subun önlemi alınıcak memgoyu yetkili kişiler kapattı istesem çok rahat index atardım index atmak yerine bildirmeyi seçtim. şimdi sikimde değilsin farklı nickle yazan çekemeyen kitle ne yorum yaparsanız yapın.

  Beğen

 5. iComsium ve Chain harici kimsenin yanında gelişmedim gerisi tantana. neyse dediğim gibi çekemeyen tayfa konuşsun :))

  Beğen

 6. 4KR3P bak kardeş senle benim aramdaki fark: senin sadece milletin konularına boş yere laf yapıp prim kasman. Ben bunu yapmıyorum ben kendi yoluma bakıyorum. Bu kuyruk acın niye videomdaki sqlleri manual çekince kudurdun mu orospu evladı herkesin bildiği açıklarmışta falanda siktirin gidin madem biliyordunuz icratinizi koyun ortaya. Hobidi meydan kardeşim daha ne sen ne de bir başkası sikimde olur. Ben yoluma bakarım. 2019 ve 2020 de girdim bu sektöre siz isterseniz yıllarınızı verin sordun mu bana sikimdemiymiş 😀 4KR3P şimdi kuduruk it gibi yorumlarını at sikimde olmazsın sen ve senin gibiler her zaman yorum atar ve yorum bekler yani sizinle uğraşıcak zamanım yok gülüm o beyinle bu cümleleri anlamışsındır inş.öp

  Beğen

 7. bu aptalların şivesini bilmediğim için şiveyi yazıya döktüm neyse hodri meydan boş boş atıp tutuyorsunuz 😀 yok ben herkesin bildiği açıkları biliyor muşum ulan beni benden daha iyi tanıyorsunuz sanki amk 7 / 24 bilgisayar başı benimi takip ediyorsunuz ulan picler .d şunu bilinki herkesin bildiği açıkları bilsem bu yorumlarda benim hakkımda boş boş yorumlar çıkmaz bu kuyruk acıları insanların çekememesin’den kaynaklı yorumları okuyunca anlarsınız zaten. o kadar boş insanlarki yazıyı uzun tutuyorum. Çünkü bu çocuklar yorum atıp yorum gelmesini isteyen insanlar 😀 saygı duyarım düşüncenizde özgür bırakıyorum sizleri. Herkes Allaha emanet.k92.net’in

  Beğen

 8. Bu arada sanala kimsenin yanında başlamadım konuşmuşluğumuz olmuştur. Ancak kimsenin yanında başlamadım. Zymper diye yorum atana diyorum 2016 yılında başladım sanala hack sektörüne girmeden önce crack ve oyunlarla ilgileniyor’dum yani ben açık konuşmayı severim yanlış algı yaratanlarada cevabım nettir. iComsium ve Chain harici kimsenin yanında gelişmedim zaten hack sektörüne girdiğim insanları indexime yazmışımdır orda zymper ismi geçmiyor malesef nasıl böyle düşünebiliyorsun seymen kardeş anlamıyorum. Belkide senin adına yorum yapıp ortalığı karıştırmaya çalışan orospu evlatları vardır neyse bundan sonra herkes yoluna baksın.

  Beğen

  1. Spawn Yorumlarımı Eksik Paylaşıyor Amk Sonra Kabak Bize Patlıyor

   Beğen

    1. Boş Yapma Onaylanmayan Yorum Yüzünden Şu Salak Monzera Ona Sövdüm Sanıyor

     Beğen

  2. Melih Kardeşim Ben Sanalı Bıraktım Dediğin Gibi Birileri Adımı Kullanarak Ortalığı Karıştırmaya Çalışıyor Pek Vaktim Yok Maalesef Uğraşmaya, Ben Bunu 1 2 Defa Daha Belirttim Sanalda Hiç Bir Bağlantım Kalmadı Ara Sıra Göz Gezdiriyorum. Eğer Adımın Kullanıldığı Bir Yorum Görürseniz Biliniz ki Sandığınız Kişi Ben Değilimdir. Hakkımda Yorum Atan Kişi Çocuk Çoluktan Başka Bişi Değil.

   Lamerhaber Yöneticilerinden Ricam Zymper İsmi Geçen Yorumların Kaldırılmasıdır Veyahut Bundan Sonra Gelecek Vakit de Kabul Görülmemesidir Umarım Dikkate Alırsınız.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: