Lamer Haber

Dolandırıcı Forumları!

İllegal olarak faaliyet gösteren dolandırıcı forumları listelenmiştir.

Dikkat etmeniz önerilir.

Sizler için dolandırıcı ve carder forumlarını listeledik. İlgili kurumlara şikayet edebilirsiniz.

1- DarbeTurks.net

Üniversite öğrencisi olan ismail tarafından yani “griffin” nickli lamer tarafından kurulan bu site carderların 2. evi gibi Kredi kartı dolandırıcıları tek platformda toplayıp her işlem başı ücret alıyor. Bunların yanında botnet ile siteleri kapatama hizmeti veriyor.

2- illeg4lizm.org

Başta warez ve hacking forumu olarak “Mr.byte” tarafından kurulmuştur fakat forum kapandıktan sonra ismini lise tayfası satın alıp forumu teşkilat şeklinde kullanmaya başlamışlardır. ICQ ve Telegram da ağırlık gösteren bu grup carder dilencisi yada tokatçı birliği olarak görülür. Zamanla forum açarlar ve tokatta adı çıktığı için tekrar kapatırlar.

3- Turkharekat.com

1 kişi tarafından yönetilen bu platformun sahibi “Serberus” hakkında kesin bir bilgi var ki daha önce Cute tarafından tescillenen “white hat eğitimi” altında insanları dolandırmak, paralarını gasp etmek. Herşey soymaya yönelik. 

Liste güncellenecektir.

 

 1. turkharekat sahibi emre eminimki white hat nedir bile bilmez

  Beğen

 2. Hatırladığım kadarı ile spyhackerz dolandırıcı lamer birliği mehmetçik vakfını dolandırmıştı bide imhatimi diye bi dolandırıcı sitesi mevcut.

  Beğen

 3. imhatimi dolandırıcıları neden listede yok zaten ikisi aynı bok gerisi gene iyide spy imt gibi dolandırıcılar mehmetçik vakfı üzerinden dolandırıcılık yapıyor

  Beğen

 4. mectruy yine bildiğimiz gibi sanalın dansözü oldu napsın ana meslegini yapıyor izmirin kasarı

  Liked by 1 kişi

 5. Vampir Root u eksik tutmussunuz onun yaptiklarini kimse yapmadi daha 😀

  Beğen

 6. Imhatimi.org dolandırıcıdır beni dolandırıp 8 bin liramı aldılar

  Beğen

 7. Imhatiminin spyhackerz paravanı olduğu alenen belli imhatimi dolandırıcıları neden yok imhatimi.org dolandırıcıdır! Mectruy dolandırıcıdır!

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: