Lamer Haber

Underfamily hacker grubu isyanlarda!

Bir ara popüler olan UnderFamily hacker grubu son haftalarda sitelerine ulaşılamazken ortalıktan kayboldu söylentileri dolaşmaya başlamıştı. Meğerse grup karşılarında “delikanlı” gibi düşman olmayınca siteyi kapattıklarını açıkladılar.

Düşmanın bile mertliği, delikanlılığı önemli ama maalesef bu mertlik 2012 öncesinde kaldı. Şu durumda beklemeleri bile hata.

Underfamily hacker grubu, düşmanlarına seslendi!

İşte o açıklama;

Bir çok icraat gösteren fakat hiç bir şekilde karşılık alamayan UnderFamily son zamanlarda düşmanlarından bekledikleri karşılığı alamayınca sitesine ufak bir ara vermişti. Bu süreç içerisinde HackNews ve Sleyt Winson denilen kişi ile sitesine ddos atılıp kapatıldığı söylendi 🙂 Fark ettiyseniz UnderFamily 1 Aralık 2019 shellx.org hacked 28 Aralık 2019 SpyHackerz & Sleyt Winson underfamily erişimi kesildi (fake haber) Düşmanlarımızdan beklentimiz bu değil geri dönmemizi istiyorlarsa icraat göstersinler başka diyecek bir şey yok.

 

1 yorum

  1. Şizofreni hastası Ertuğrul Turan(B0RU70) ve anası evliyken başka bir adamla düzüşen bY_aG€nT ibnelerinden bir açıklama…

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: