Hack Haber

Leojely lameri hacklendi! Atakbey saldırdı!

Piyasanın kreş sitelerinden biri olan Spyhackerz da kıdemli üye rütbesinde bulunan Jessica eski nicki Leojely adlı lamer hacklendi. Saldırıyı yapan grup Secret Team olarak görüldü. Secretteam hack grubu adına AtakBey tarafından yapılan siber saldırı da Leojely adlı lamer hacklendi.

AtakBey kanıt sunmayı da ihmal etmedi.

İcraatler;

https://mirror-h.org/zone/2306986/

 1. Serdar bey böyle haberler yaptıkça sayfanın kalitesi düşüyor ama sen bilirsin

  Beğen

  1. Senin yorumunu onaylıyoruz ya işte asıl kalite bundan belki düşebilir. Çocuksun ve gidip haberlere saçma sapan yorumlar yazıyorsun İP adresinden 4-5 nikle çakışıyor.

   Beğen

  1. Arabuluculuğun daha ne olduğundan bir habersin daha geçen aylarda Serdar kardeşime gelerek Mectruy malafatının haberini sildirmek için aranızı düzeltelim demedin mi. Kendisi gelemiyor iti köpeğini salıyor. 😀 Siz de şeref yok ve hiçte olmayacak. Tükürdüğünüzü yalamakta üstünüze yok zaten.

   Mectruy lameri haberi yakında tekrar yayınlanacaktır. Yakında haberlerde görürsünüz. Gelin bakalım sildirebilecek misiniz.

   Ek olarak; korkudan sitenizi kategorilerini kapatmışsınız. Korkudan kimlik konularını silmişsiniz. Adamı nasıl 3.5 attırdı Serdar. Daha çok 3.5’lar atacaksınız.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: