Türk milletinin iradesini temsil eden ve Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasama organı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM)’ye hack girişimi yaşandı. Açığı servis eden KingSkrupellos u da sert dille kınıyoruz! 

Az önce bir okurumuz tarafından bize gönderilen bir mirror dikkatimizi çekti.

Türk sitelerine saldırı yapılmayacak uyarısı açan ama ne hikmetse hiçbir zaman uygulamayan ve Türk sitelerine saldırı düzenleyen başta NinjaCR3 ve diğer lamerlere en ufak bir yaptırım bile yapmayan, yapamayan MecTruy anlaşılan soysuzları kolluyor koruyor, destek çıkıyor. Bu demektir ki bu vatan da yaşayıp yediği kaba tasa tüküren özellikle Türk web sitelerini hackleyen Spyhackerz gurubu diğer domaini .com bilindiği gibi BTK tarafından erişimi engellemişti. Hainlere destek çıkan illegal çete lideri sıfatıyla tanınan CEM Y. (MecTruy) adlı şahıs illegal işlerine devam ettiği sürece .org alan adını da tez zaman da kaybedebilir.

TBMM adresine URL üzerinden yönlendirme atılmış lakin bunu atabiliyorlarsa demek ki açık olsa gözünü bile kırpmadan hackleyebilecek olan “NOGAY” adlı utanmazı sert dille kınıyoruz! Prim verip destek çıkan ne olursa olsun alçaktır, namussuzdur, haindir!

https://mirror-h.org/zone/2236608/

Daha önce bu konuyu gündeme taşımıştık. MecTruy ne yaptı? Hiçbirşey yapmadı, yapamadı!

SpyHackerz’da Hani Türk Sitesi Yasaktı?

Ülkemizin kamu kurum kuruluşlarına dış mihraklardan gelen yabancı, terörist hack grupları da dahil olmak üzere gelen saldırılar yetmiyormuş gibi bu Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşayarak Spyhackerz bünyesinde kendilerini Türk hacker olarak tanımlayan ne yazık ki Türk internet sitelerini hackleyen aciz bir yapıya bürünmüştür. Yaptıklarının yediği kaba pislemekten farkı olmaksızın kendilerine Türk olmak nedir? diye sorsak eminiz ki cevap bile veremeyecekler.

Meğerse hack aleminde kadim hain bir hack sitesi barınıyormuş yıllardır yıllardır…. 

Ek olarak,  Spyhackerz kurucusu illegal çete lideri MecTruy çocuklara kendini bilişimci olarak tanıtıp korkutup onları sömürüyormuş, Türk sitelerine yönelik saldırılar birinci derece suçlusu MecTruy adlı şahıstır. Eğer ki saldırı yapanları uzaklaştırsa aç kalacak beslenemeyecek maalesef kendi kirli emellerine alet ediyor çocukları.

Ayrıca, NinjaCR3 adlı şahıs ise TSK mensubu bir çalışanın portal sitesine basmış geçtiğimiz günlerde…. Bu kadar mı iğrenç oldunuz? Destek olmak varken köstek olmak nedir? Terör örgütü grupları yayın yapan sitelere bas bakalım 10 dakikada…

http://archive.is/jRafI

Hainlerle, soysuzlarla dolu olan illegal paylaşımlara göz yuman, destek çıkan çocuklara suçu teşvik eden özellikle Türk sitelerine saldırı düzenleyen Spyhackerz hainler platformunu İhbar Web (https://www.ihbarweb.org.tr/) şikayet edebilirsiniz, bu tür kanı bozuk toplulukların bu sanalda yeri yoktur, hele ki bu topraklarda hiç yoktur.