Alan adlarında Türk ibaresi yer alan fakat Türk’lüğe yakışır hiçbir operasyon sergilemeyen aksine Türk sitelerini hackleyen bir grup olan victory-turk.*** hack sitesi yayına başladığı günden beri Türk sitelerini hacklemekten vazgeçmiyor. Dış mızraklardaki yabancılar, terör örgütü destekçisi it’ler ülkemizin kamu kurum kuruluşlarını hedef alırken, bu it’lere yönelik hiçbir operasyon yapmayan Victory-Turk hack grubu amacını belli ediyor günden güne.

Alan adları Victory-Hewal yada Victory-pk* olsa? Neden Türk ibaresi yer alan bir alan adında çirkin gösteriye devam ediliyor. Türk sitelerine zarar verildikçe hizmetlerinin foyası ortaya çıkıyor. Ülkemizin web sitelerini hedef alan bu grubu sert dille kınıyoruz. Hackledikleri web sitelerini yayınlamıyoruz.

Mezopotamya eşekleri’nden bir farkı olmayan grubun başta Evils lameri ve ekibi yine rezillik işlere girişiyorlar. Utanmaz nedir bilmez bir şeref yoksunu hack grubu sitesini tekrar sert dille kınıyoruz.

Ülkemizin kaynayan yarası olan web sitelerine yönelik çoğu grup yapıcı davranmaktan uzak geziyor. En çok web güvenlik açığı barındıran kamu kurum ve internet siteleri uyaran bir elin parmağını geçmiyor. Geri kalan da mağlum gruplar önüne geleni hacklemekten geri kalmıyor.

Türk web sitelerine saldırı geldikçe en çok sevinen Mezopotamya eşeklerine prim veren grupları ve bu eşekleri utanmadan haber yapan bir hack haber sitesi var ki onuda yakın da haberimizde değineceğiz.