Hack Haber

TurkishDevelopTeam Hacklendi

Yaklaşık bir ay önce yayın faaliyetlerine yazılım ve AR-GE üzerinde başlayan turkishdevelopteam.xyz hacklendi. Sanalda daha yeni görünen Jameis288 ve Oserpio tarafından yazılım sitesi hacklendi. Siber saldırı sonucu hacklenilen turkishdevelopteam henüz indexi kaldırabilmiş değil. Ekibin bir ay gittiklerini şanslı bulmalı çünkü çoğu açılan hack siteleri genellikle ilk haftayı geçemeden hackleniyor.

http://golgeler.net/view-%3E830776

 1. 188.3.66.177
  188.57.132.157

  Ip adresleri bunlardır siber suçlar ve savcılık ile görüşülecek gereken neyse yapılacak.Biz TÜRK sitesiyiz ve TÜRK ve diğer milletlere saygımız sevgimiz vardır amacımız bir şey öğrenmek öğretmektir ama bu şerefsiz bordoklavyeler indeksten baska bir sey bilmezler.Gelip bana vuln u söyleseydin başın yanmayacaktı ama bunu sen istedin.
  -İlteriş HAN

  Beğen

  1. Bu memo 15 – 16 yaşında izmirin bebesi sql-brute den başka bi boh bilmez,hayatında hiç sipeşyal hek yapmadı. Hazır yazılımları editleyerek developer olduğunu sandı,kendi frameworkunu dahi yazamayacak birisi geldi tim kurdu,xenforo yu geliştirdiğini sandı lakin xenforo gen tr den aldı eklentileri onun gibi olmayın.

   Şimdi dicek senin ne sipeşyal hekin var Twitter @PanturkizmI gel dm sana tek tek sipeşyallerimi atayım 🙂

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: