Hack Haber

Cyber-Crack.Com Hacklendi

Cyber-Crack adlı crack forum sitesi hacklendi.

Spyhackerz hack grubundan aLperen50 kod adlı hacker tarafından yapılan siber saldırıda cyber-crack isimli crack warez forum sitesi hacklendi.

Site ve Mirror

http://www.cyber-crack.com/

http://mirr0r.org/zone/55309/

https://www.defacer.id/260784.html

http://zone-h.org/mirror/id/28540959

http://golgeler.net/view->486122

Güncelleme! Spyhackerz bir illegal hack sitesidir. Üye olunmaması önerilir. 

    1. kodumun çomarı siz kendinizi bile sikemezsiniz soktumun çomarı sen önce orospu çocukluğu yapanlara adam gibi sor nerede o verdikleri söz önce kanıtlasınlarda inanalım gerçekten siteyi hacklediklerine alttaki yorumumu iyi oku soktumun çomarı.

      Beğen

  1. anasını siktimin yalancı götverenleri adamların admini ile konuşuyom ananızı siktiler crackingle utanmadan siktik diye yazıyorsunuz ulan orospu evlatları kurucu adminin hesabında bir hafta gezmişiniz bir hafta sonra index atıyorsunuz oda forum index şablonuna basit kodlar bumu 4dk7 saniye siktimin lamerleri okadar rezil ettiler sizi crackingle tüm yorumlarını kaldırdınız index attık sitelerine diyon göt oğlanları cyber-crack la aynı sunucuda bulunan silentall bikaç önemli sitede 1 er gün arayla indexleniyor siz şuna diyinsene sunucudan girdik diye siktimin çomarları cyber-crack kurucu admini ccasil sanada yazıklar olsun bok var gibi kapattın siteyi böle piçler kendini bok zannediyor cyber-crack sayesinde bir çok içerikten faydalanıyorduk ekibindede iş yokmuş sen olmayınca onlarıda gördük hiçbiri bi bok yapamıyor aç bi sitede şöle eziklere ders olsun. cortex den selamlar.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: