Türk hack alemi yeni bir soluk alacak.

En son KASIM 2020 tarihinde yayına başlayan, Zone-DB.org mirror/zone sitesi sil baştan geri geldi.

Mirror/Zone sitelerinde olması gerektiğimiz özelliklerden biri de, fake root, sub domain banlist eklenmesi ve özellikle geri bildirim desteğidir. Çünkü başkalarının adına alınan zoneler bazen can sıkıcı olabiliyor. Geri bildirim desteği ise burada devreye girerek anında müdahale edilmesi gerekiyor. Umarız bu tür sorunları anında çözerler.

Özellikler

– API Hizmeti mevcuttur uzaktan Mirror/Zone bilgisi alınabilir Total deface bilginizi edinelebilirsiniz yada sayfanızın hacklenip hacklenmediğini uzaktan öğrenebilirsiniz.

– Only Dorks sistemimiz mevcuttur, güncel paylaşılan methodları sayfamızda bulabilirsiniz – Mass deface sistemi ile hızlı bir şekilde kayıtlarınızı yapabilirsiniz

– Fake Root desteğimiz yoktur bu tarz yanıltıcı methodlar sistemlerimizde desteklenmemektedir

– Bug Bounty programımız mevcuttur sistemlerimizde bulmuş olduğunuz açığı tarafımıza iletmeniz dahilinde Hall of Fame listemize ekleneceksiniz ( Açığın Boyutlarına göre size süpriz hediyelerimiz olacak )

– Sisteme kaydedilen veriler AES Standartında şifrelenmektedir verileriniz ciddi bir şikayet alınmadıktan sonra silinmeyecektir ( Silinen İçeriklerinizi profilinizden takip edebilirsiniz. )

– Sistem IP log tutmaz, verilerinizi paylaşmaz ve herhangi bir reklam gelirine bağlı değildir.

– Haftalık olarak Zone/Mirror Kayıtları Web Archive üzerinden kaydedilir.

Güncelleme İle Kazanacaklarınız : – Versiyon 0.1.5’de ( Şuan ki Versiyon : 0.1.3 Öğrenmek için : https://zone-db.org/developers ) yeni ve modern bir üyelik sistemi ve online tools bölümümüz sizi karşılıyor olacak – Hacklenen domainlerin analizlerini kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir tool sayfası hizmete girecek

– Diğer Mirror/Zone sayfalarında ki zoneleriniz sizin rızanız ve izniniz ile tek tuş ile bizim servislerimize aktarılabilecek.

– Sistem üzerinden verilerinizi JSON Formatında indirebilecekseniz. Sistemlerimiz ile alakalı sorularınız, önerileriniz ve tavsiyeleriniz için [email protected] Şikayet, Spam Bildirisi ve adınıza alınmayan zoneleri kaldırmak için [email protected] Sponsorluk ve ortak çalışmalar için [email protected] Neredeyse her forumda üyeliklerimiz mevcuttur dilerseniz yukarıda ki bilgilerimiz üzerinden dilerseniz bu haber linki altından yada canlı desteğimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.