Türk hack alemi şu sıralar listede yer alan lamerlerle boğuşuyor. Bunlar mikrop tan bile beter durumda.

Gelen vurdu giden vurdu, yine aynı davranışlar içindeler. Buradan Türk hack alemine sesleniyoruz. Listede yer alan o* çocuklarını hiçbir yerde barındırmayın. Sizi de kendi menfaatlerine kurban ederler.

Bu veletler birilerinden güç alıyor dedik, araştırdık ve yılanın başı FataLworm namı diğer Ziya olduğunu gördük. Bu ziya denen şahsiyetsiz, konterneyci SpyHackerz dan siktir edilmişti. Giderayak kendi sitesini kurmuş ordan veletlere emirler yağdırarak ortalığı karıştırın talimatı vermiş.

Yayınlanan liste genişletilebilir sadece şuanda olan durum listelenmiştir.

Hepinizi toplasak 1 ADAM ETMEZSİNİZ!

Bu it kopukların amacı, Türkiye’nin en büyük iki hack forumu platformlarında kan kaybettirmek. Yaşınız 13-15 siz mi kan kaybettireceksiniz? Bu hack alemi neler gördü neler.. Sizlerden bir halt olmaz. Yakın zaman da listede yer alan FataLworm hacklenmişti. Daha yediğiniz dayakları unutamamışsınız.

Özellikle SpyWhite denen it oğlu it çöp haber siteni kaale alan yok. Kendi çöplüğünde yayınlara devam et. 4 yıldır yayında olan ne hacknews ne de lamerhaber gibi olabilirsin. Bizim tırnağımız bile olamazsın.

Bu SpyWhite karektersizin, karekterini yakın zaman da Anarchosa çözmüş ve haberleştirmişti.

https://hacknews.org/2021/02/28/spywhite-lameri-hakkinda-okumasaniz-da-olur/

Kendisi, şahsına yapılan haberi parodi olarak nitelendirmekten başka yapacak birşeyi olmadığı için kabüllenemiyor.

Ya bunların içinde GarenOk yada Lutorex denen 13 yasındaki bebeye ne demeli. Niye dünyaya gelmiş soru işareti. Gevezelik dışında bir icraatı yok. Milletin adına fake telegram hesapları açar durur. Zihinsel gerilik hastalığı varmış. Annesi bile bezmiş. Babası dövse yine akıllanmıyor. Sizlerin yüzünüze dünyada tükürecek haberiniz yok.

YAZIK NE DİYELİM!

FataLworm Hacklendi!

Gelelim sanalın arka planında veletlere emirler yağdıran bilinen itlerine ortalığı karıştırma emir veren zat-ı lamerimize. Bu oyunların arkasında hep sen varsın. Amacın dediğimiz gibi iki büyük platformu yıkma girişimi.

1 numaralı köpeğin Kripton (Sezoş) 😀 sanala sürüp veletleri kontrol ediyorsun. Emri aldın tabii sahibinden.

Bu haberimizi iki part halinde sunacağız. Bayağı bilgiler var bu lamerler hakkında. 1.part bu şekilde yayınlıyoruz.

Türkiye’nin en büyük iki hack haber ajansı Hacknews.org ve Lamerhaber.com olarak bu o* çocuklarını sizlere takdim ediyoruz. Bunlar şimdi kendi açıkları heyk sitelerinde takılıyorlar. Takılsınlar bize ne.. Lakin büyükleri olarak abilerinden kopya çekmekte, abilerine yalvarıp yakarma da, ya da yalamalarında üstlerine yok. Biri çıkar 300 site hackler, hackerım der diğeri 1000 site brute force gözleri kanarmışcasına heyk yaparak sizi ben kurtarıyorum der.. Yaptığınız hacklerin bakkal sitelerinden farkı yok.

Tarafsız yayıncılık gereği yayınlanan haberler var. Bu da bizim ne kadar tarafsız haberciliğe uyduğumuzu gösterir niteliktedir. İşinize gelmediğinde çamur atmayı bilirsiniz. SpyWhite seni Anarchosa hackledi ama onu aylar geçtiği halde haber yapmadın. Kendini tarafsız göremiyorsun. Bize istediğiniz çamur atmaya devam edin. Atılan çamurlar bize etki yapmaz.

Son olarak şahsımıza “Sanalın Tanrısı” deniliyor. Belki tanrısıyız batıyor mu? Batıyormuş. Batsın iyice.. 15 yıldır hack aleminde olan İmhaTimi.org nice kansız, nice ciğersiz, nice o* çocukları gördü. Hepsine cevabı verdi ve yok olup gittiler. Listede yer alan zamanında hacklendi ve onlarda yok olmaya mahkumdur.

Ya adam akıllı buralarda takılacaksınız ya da defolup gideceksiniz.