Yaptığı 500 site hackle, herkese hacker’ım diye takılan ve sözde İmhatimi’nde herkesten önce “ben varım” “ben yardım ettim” “kimse yokken ben vardım” nidalarına giren veledin birini bugün köşemizde yazıyoruz.

EVEET Geldik bir görsele, bu arkadaş sözde İmhatimi’nde kimseler yokken varmış.. Hayretlere düştük. 😀

Şu saate kadar dikili bir icraatı bile yoktur. Brute force açar yoluna bakar misali takılan boş beleş lamerin teki. Bu lameri araştırdık hiçbirşey yok, google da kayda değer hiçbir veri yok. Hatta sanalın ayısından bile bir pençe yemiş.

Aynı zamanda güvenilirliği sorgulanan(şerefsiz), yardım eli uzatıp tüküren.. yola veya sokak aralarına hayvanlara yardım eden insanların koyduğu su kabını boşaltıp içine işiyen mahlukatlardan farkı olmayan kişilik nezdinde karekteri iflas etmiş biridir.

En son yaptığı şu haberimizde konu olan bir olayda karekterinin nasıl olduğunu herkese gösterdi.

Revonzy lamerliğe karıştı!

Türk hack aleminin yaş ortalaması düşme evriminde.. Bunu herkes bilmektedir. 16 yaşında olup kendini geliştirmekten ziyada geriye doğru direksiyonun başında kontrolü kaybetmiştir. Akıl yaşta değil baştadır sözüne ek olarak, sık sık laf attığınız kudurmaktan dört köşe olduğunuz Desorer bile sizden daha akıllı ve mert delikanlı çocuk. Revonzy ye bakıyoruz hiçbirşey yok. Büyük konuşmayacaksın her yerde Revonzy.

Bugüne kadar Dikili taşı bulunmayan millete salça olmak dışında bir vasfı yoktur. 2018-2021 arası yaptıklarına bakıyoruz karşımızda çöp görüyoruz.

Son olarak dünden beri şahsımıza ve haber sitemize hakaretler yardıran Revonzy bugün bir görsel paylaşarak sakatlandığını veya kaza mı geçirmiş artık ne halt olmuşsa belasını buldu. Biz kendisine beddua etmedik belki etseydik aramızda bile olmayacaktı. 🙂