15 yılın efsanelerine adını altın harflerle yazdırmış olan İmhatimi hack forumu şu sıralar taht kavgaları ile meşgul olduğuna yönelik duyumlar alıyoruz.

Açıkcası her zaman masa da bir demir yumruk olmalı vurgusunu yapmalıyız, misal Cyber-Warrior hiçbir zaman taht kavgası duymadık görmedik.

Bugün gelen bir haberimize göre, İmhatimi’nden Anarchosa “Admin” kıdeminde rütbesi alınmış.

O tahtın gerçek sahibi MecTruy dir! Kimse o tahta göz dikemez, kendini orada benimseyemez.

Herkes yerini, duruşunu bilmelidir. Eski nesile saygı duymak zorundasınız, yeni nesil çöp!

Ayrıca forumda, torpil iddiaaları da gelmedi değil. Gizli bir karadeniz üyesi, forumdaki adminlerden üstün mü yoksa? Çıkan kavganın çıkma sebebi bu olarak lanse edilse de durum umarız bundan ibarettir. Kurallar varsa kurallara göre hareket edilmeli..

Yeni nesil ile eski nesilin hesaplaşması ise eğer bu çok yanlış bir yoldur.

Birlik ve beraberlik olmak varken nedir bu taht kavgaları? Neyi çekemiyorsunuz anlamıyoruz. Sitenin ilk kurucusu MecTruy bile bu olaylarla bakış açısı çok farklı çünkü sanki hiçbirşey olmamış gibi şu sıralar, Spyhackerz chat içinde kerhane anısını anlatması bizleri bizden aldı. 😀

Bu olaylara nokta koymadan önce umarız noktayı Mectruy koyar en azından ortalık kan gölüne dönmez.

Ayrıca Anarchosa yaşanan hadise hakkında bir açıklama gönderdi;

İnsanlar hayatlarındaki en büyük yengilerine egosuyla hareket ettikleri zaman uğrarlar. Hayatı boyunca hiçbir başarısı olmayan kişiliklerin ne yazık ki bilgisi olmadığı için egoları ağır basıyor. Daha önce MemoryHackers, SpyHackerz, Blackthat gibi forumlarda yöneticilik yapmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, çok iyi insanlar tanıdım. Biz saygıyı, saygı göstermeyi yaşaya yaşaya öğrendik. E bide kime saygı göstermeyeceğimizi. Fazla uzakta aramamak gerek. Bir insana sırf yaşca büyüğünüz diye saygı gösterirseniz, bunu kendisinin yüceliğinden sanar, mabadını kaldırırsınız. Her insan hata yapar ve benim hatam böyle bir ego fıçısına yüz vermek oldu. İmhatimi forumunda haksızlığa yer yok savunmaları yapan değerli arkadaşlar, doğruyu yanlışı çok yanlış yerde arıyorsunuz. Egonun olduğu her yerde haksızlık boy gösterir. En yakın zamanda yeni bir savaşta görüşmek dileğiyle. – Gerçek imt yönetimi.