Hack Haber

SpyWhite Hacklendi!

Hack haber sitesi kuran SpyWhite, Anarchosa ve Raussa ikilisi tarafından hacklendi.

Piyasada iki büyük hack haber sitesi varken, zaten diğerleri arka sokaklarda dolanıyor. İçerikleri de ordan burdan kopya yada bizden alıp paylaştıklarıdır.

Yoksa sonradan açılan heyk haber siteleri aldı başını gitti pek umursamıyoruz. Herneyse, Ziya(fatalworm) da zaten folloş oldu. En yakın adamı da hacklendi.

Uzun bir aradan sonra Anarchosa sessizliğini bozdu.

Raussa ve Anarchosa ikilisi adına yapılan siber saldırı da Google’da bile görünmeyen heyk haber sitesi siber****.com hacklendi.

İşte o saldırının kayıtları;

https://archive.is/JdDZe

https://mirror-h.org/zone/2754862/

İsteyen istediği siteyi açar ama özgün açar, copy/paste değil. Bu işi yapamıyorsanız kapatın dükkanı terk edin buraları.

 1. Siber**şet Hikayesi Kısa Sürdü!! Hacklendiler… (Anlayan anladı 🙂

  Beğen

 2. Ziyanın adamları tek tek kucağa oturtuluyor demek ha sksösslwm

  Beğen

 3. Dostum Anarchosa’a burdan sevgilerimle.
  Çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

  Beğen

 4. Anarchosa artık çocuklarla mı uğraşır oldun?kendi kendini düşürmeye devam ediyorsun mesajımı görüyorsan ulaş bana

  Beğen

 5. hahahahha millete kolpa diyip laf atan Raussa’nın web bilgisi 0’dı en son kıbrısta 300k lık vurgun yapıyordu sonra 15k insta dileniyordu noldu 1 ayda işi mi öğrendi amk

  Beğen

 6. Arda Acar denilen orospu çocuğu sayesinde hacklendi. SpyWhite denilen şahıs Blog kurulumu için gitmiş arda acar adlı orospu evladına yetki o da bunu fırsat bilmiş Anarchosa denilen orospu çocuğuna yaranmak için orospu çocukları derneği adına basmışlar ve doğma büyüme tam bir orospu çocukları olduklarını tescilletmişler. Anarchosa tam bir orospu çocuğuydu bu arda da anasını gizli pazarlamaya karar vermiş ve şuan altımda. 😃 Zaten bu ikili orospu çocuğunun web bilgisi sıfır. Anca güven harcayarak basarlar tam bir orospu çocuklarıdır.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.

%d blogcu bunu beğendi: