Sanalın ayı lakaplı RootAyyıldız lamerinin şok ses kaydı gündeme bomba gibi düştü.

Mürrez’in bir zamanlar tövbe ettiği illegal kredi kartları üzerinden kendisine baskı yaptığı ve ısrarla dilendiği şok ses kaydı haberimizdedir.

Öncelikle sanalda sevmediği insanlar üzerinden oyunlar oynayarak, montaj yaparak istediğini elde etme peşinde koşan ayı oğlu ayı, şizofren RootAyyıldız bu sefer çok fena sıkıştı. Muhtemelen özür dilemek için ayaklarımıza bile kapanabilir.

Elimize gelen bir sürü ses kaydı var. Hepsi sırayla.

Tolga Cute 3 yıldır kardeşimdir, arkadaşımdır. Aramıza bile çomak sokmaya çalıştın. Ulan hadsiz! Senin gibilerin oyunlarına hiçbir zaman düşmeyiz. Ormanına dön.

Beni bırakamazsın ha?? ÖT ayıcık.. 😀

İlk ses kaydı.. MecTruy’e yönelik..

BİRBİRİNİ YESİNLER!

Video şuan tek bir yere yükledik. Vimeo, Youtube yüklenecektir.

Bu ses kaydını dinleyiniz. Bundan 1 ay önce bu ayıya yol verdik. Bizi Tolga Cute ile karıştırmış, sm çekmeye gitmişiz meğerse haberimiz yok 🙂 Tolga Cute’nin evladına söven hakaretler yardıran ezik, sıfatsız ve karektersiz RootAyyıldız korkudan adres bile verememiş. Telefonlarını bile açamamış, Tolga Cute’yi engellemişti.

Korku nelere kadirmiş.. Ey KAREKTERSİZ RootAyyıldız işte şerefin bile yok senin. Sen parkında oynamaya devam et. Buralar sana ağır gelir ağır. Discord gruplarına girmek için ölü taklidi yapan eziğin tekisin. Hiçbiryer seni istemiyor. Gide gide son olarak son durak Ziya’nın çöplüğü, Ziya napsın fakir grubuna defacer arıyor ve seni gibi vasıfsız malı orada kullandırır.

Herneyse İKİNCİ VİDEO’ya gelelim.. Asıl Olay Orada KOPUYOR!

İlk başta ne demiştik? Mürrez’in uğraşmadığı ilgilenmediği illegal kartlar üzerinden Mürrez’e baskı yapıyor ve kendisinden zorla olsa kredi kartı istiyor. Google üzerinden onlarca domain aldı, wix hostu aldı. Daha neler aldı neler.. Nasıl aldı parası yetmez tabii ki onların hepsini çalıntı kredi kartları üzerinden temin etti.

AYI OĞLU AYI, yaptığın montajlarla biryere zaten varamazsın. Anca kalıbın kadar karalarsın ondan ötesi yok. Biz neler gördük neler. Senin gibiler tırnak kiridir. Adam olsaydın, karekterin olsaydı sana yol vermezdik. Sırf acıdık, elinden tuttuk sadece bu. Ama kişiliğin şizofrenik boyutlara ulaşmış. Akıl sağlığın bile soru işareti. Her yıl millete Anneni öldü ilan ediyordun. Grupta Annene sövüyorlar gülüyorsun. Annen bile senden artık bıkmıştır. Kadıncağıza her türlü sözlü, fiziksel şiddet yapmıyorsun değil. Sen montaja devam et.. Biz burada gerçekleri yazarız. Kudurmaya devam et. 🙂

Geçen yaz bile milletin adına pkk indexi ile zone alıyordun. Vampir e atmıştın suçu onların bile suçu yoktu. Karektersizin en önde gidenisin. Buda son haberimizdir.