Lamer Haber

Brute Fatihi Zymper! Dolandırıcı W4 ifşa oldu!

Bir süredir lamer tarzı içerikleri yazmıyorduk ama çok istek geldi.. Okurlarımızı bu konuda kırmayalım dedik.. ve kimi ele alalım derken delikten Zymper çıktı.

Biliyorsunuzdur W4Coders adlı hacker grubu resmi sitesi yalama edilmişti. Ardından yine üstlerinden geçtiler bu sefer ciğer filan kalmadı grupta.. Lamb, W4’ün ciğerini söküp aldıktan sonra korkaklar gibi zavallılar gibi hack’i bıraktıklarını açıklamışlardı ya hiç bırakmadılarsa?

Lamb dayak yiyecekmişsin, w4 yetmeleri seni dövecekmiş 🙂

Dolandırıcılar grubu W4!

Bu grubun içlerinde olan ve daha sonra İmhatimine giren Mürrez.. yine karanlık işlerine devam ediyor. Zymper malafatı ise, Mürrez i illegal kartlardan dolayı gruptan atmıştı.

Bir sigorta sitesine düzenledikleri saldırıya bir arkadaşımız şahit olmuş. Yüzlerce Türk vatandaşlarımızın kredi kartlarını hepsiburada.com gibi, kıyafet mağaza siteleri harcadıkları belirtilmişti. Son 1 ay da yapılan harcamalar zaten kart sahibi itirazı üzerine ilgili banka detaylarını çıkartır.

Bu kişilerin haber sitemizde İp adresleri yer almaktadır. İlgili makamlardan bir yazı gelirse seve seve paylaşırız.

Zymper denen sünepe ye gelirsek ise zaten kendisini ne hacker olduğu ne de hack bilgisi olduğu tartışılır durur.. Bu grup sanalın virüsü.. Koronası değil ama domuz virüsüdür.

Zymper denen yetmenin daha aylar öncesinde 29 Ekim önemli bir günde Türk sitelerine saldırdığını hatta haber sitemizde eski haberlere bile bakılsa yeter.. Sık sık Türk sitelerine index attıklarını biliniyor…

Zymper 50 Türk sitesi hackledi

Vatan hainliğidir açık ve net.. Zaten gruplarında d4zit ve Selo denen iki pkk’lı üyenin olduğunu öğrendik. Anneleri dağda, bunlar burda.. Alayınız haindir.

1 yorum

  1. reyiz eline sağlık özledik bu tarz haberleri w4 e gelirsekte çöplerinde takılan dolandırıcı veletler o mürrez yok mu mürrez yakında anasının babasınında kartlarını çalar benden demesi yapar onu da yapar mahkum olacak bunlar mahkum

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: