RootAyyıldız.. Bugünkü Kim, Kimdir haberimize konuk oluyor..

Lamer kategorisinde değerlendiriyoruz. İyi yaptığı şeylerde var ama kötü yaptığı şeyler iyilerden çok fazla olduğu için böyle değerlendirdik.

2002 Doğumlu Boyabatta yaşayan.. Zamanını 7m2 lik odanın içinde geçiren, Annesine bağırıp çağıran kadını kölesi yapan ayı lakablı, RootAyyıldız..

Bazıları, SQLMAP Fatihi der, bazıları AYI der, bazıları gururumuzsun der..

Sözde 2010 dan beri sanaldadır.. 2002 doğumlu biri üstelik.. 🙂

Daha önce kullandığı nicklere göz atalım.

YESİL – RootAyyıldız – XBLACKTURK

Milletin kullandığı nicklerin altına gizlenmeyi çok sever. Şuanki kullandığı nick, Ayyıldız Tim’e benzediği için bunu tercih etmiş.

Kendi açtığı y3sil.com gibi daha birçok siteye yüzsüz gibi kendisi bastı..

UTANMA BİLMEZ!

Emmiler adında grup kurdu, Turkhacks sitesine crack atmışlardı. Başka nickle giderek Turgut’un sitesine basmıştı. Sonra kendisi ortaya çıkınca anında 180 derece dönmüştür.

Privnews olayı da var. Bu AYI kardeş, o sitede yazar yetkisinde. Zymper normalde sitenin sahibi ama aralarında ne oluyorsa artık ertesi gece, RootAyyıldız siteyi hackliyor..

Hack aleminde olupta hack nasıl yapılır raconunu bilmiyor.

HEP ARKALARDAN VURMA – DOST SATMA!

Zaten epey hack sitesine CRACK atmıştır. Buda görünüyor ki hep bir dost satma olayı gerçekleşmiş.. Kısacası AYI, sahtekar arkadaştır.

Dolandırıcı Vampir Murad ile Ankarada buluşmuştur. Dövdüm diye milleti kandırıyor. 🙂

Bugüne kadar hacklediği tüm gündem odaklı saldırılar 7/24 açık arayak olmuştur. O yönde kendini geliştirdiği tartışılmaz ama seni bugünlere getiren arkadaşlarına…

en büyük İHANETİ yaptın.. Hepsinin SIRTINDAN VURDU.

İcomsium buna hack öğretti, hançerlendi. Bir başkası elinden tuttu, elini kesti.. Daha ne yazalım.. Yüz verince hemen şımarıyor..

Kendisi bir süre önce illegal kartlar ile Google üzerinden birsürü domain aldı..

  • cancebeci.com
  • cancebeci.info
  • cancebeci.net
  • cancebeci.org
  • cebeciceo.net
  • defacer.info
  • hackpack.net
  • privatehacker.org
  • sanalturkordusu.com
  • sanalturkordusu.net

KORKAĞIN TEKİDİR!

Yukarıda yer alan çoğu site Google DNS adresinde. Birkaçı WİX te yer alıyor. Korkağın tekidir, Asla hostinge bağlamaz. Hacklerler diye tir tittrer.

Bugüne kadar zaten milletin arkasından vurdun, ihanet ettin attın.. Herkese mutlaka sosyal mühendislik dener. Bilmişlik taslar.. Ama korkağın tekisin. Açık hat kullandın. Resim gösterdim diye kendini büyüttün. Bu resim gösterme olayının özü ise, bu cocuğun herşeyini ifşa etmişlerdi. Zaten kendisi Youtube sayfasında saçma sapan rap videoları vardı. Sen durduk yere resim açmadın… Zaten resmin te yıllar öncesinde vardı.

Vaktinde MecTruy iyi özetlemişti. Onu da ekliyoruz..

http://archive.is/vjPLl

RootAyyıldız, sanal alemde herkese kahpelik yapmıştır. Sanalda hemen herkesin bilgisi ordan burdan toplayıp bilgisayarında depolayan şizofrenik boyutlara ulaşmış eziğin tekidir.. Millete orasını burasını da açan değişik biridir. (zymper doğruladı)

Gündem odaklı saldırılar güzel ama ötesi yok. Kafasını tek o yöne vermesini öneriyoruz..