SANALIN KALBİ SINIFTA KALDI! 

Cute Team ekibinin lideri Tolga Cute resmi telegram sayfasını açtıklarını duyurdular! Şuan sohbet kanalında 90+ üye bulunmaktadır.

Grupta o kadar çok kurallar çiğnendiki artık biz üyeleri banlamaktan, onlar banlanan üyeleri açmaktan utanmadı.

Maalesef bu grubun son fevri hareketlerini sert dille kınıyoruz!!!

Serberus adlı üç başlı şeytanın nasıl kendini pazarladığını, geceleri alkolün dibine vurup grupta nasıl ortamı 56 ya getirdiğini herkes şahit olmuştu. PEKİ ne oldu? Hiçbirşey yapılmadı.

CUTE TEAM TARAFLI DAVRANDI!

Cute Team gözümüzden düşmüştür. O kadar terbiyesiz hal hareketler yapan üyeleri gruptan attığımız halde “fenerove” nin o banları tekrar açması ne kadar ironidir. Grupta bir ara cp nin bile döndüğü hatta cp yi yapan kişinin bile “fenerove” destekçisi sayesinde banlanmadığı gerçekleride vardır. O paylaşımları yapanları daha sonra bizzat ben banlamıştım şuan açmışlar mıdır bilemeyiz.

ADAM sandıklarımızın içi bomboş… Açık ve net söylüyoruz haksızlığa karşı tahammülümüz yoktur.  

Grubun kurallarını hiçe sayan üyeler, gruptan atılır. Saygı ve seviyeyi bozmadan her türlü bilgi ve sohbetten faydalanabilirsiniz.

Kurallar yüzlerce kez çiğnendi. Fenerove hep karşı geldi. Serberus malı kuralları çiğnedi atan yok.. Tolga Cute ancak emirler vererek müdahale ediyor.

Telegram sayfasını kimseye tavsiye etmiyoruz.  Çünkü kural namına birşey yok. TARAFLILAR! 

haber güncellenmiştir. Kendi menfaatleri uğruna hareketlerde bulundukları için grup tarafsızlığını kaybetmiştir, sadece bir haber linkinden bunlar olduysa neden daha önce terbiyesizlik edenler banlanmadı? adam kayırdıklarınız nettir.