Terörist hackerlar ile kolkola gezen MecTruy lameri vatan hainliğine soyundu.

Kamu, kurum kuruluşlarına kürdistan bayrağı ile terör örgütü ele başı apoşun resmini paylaşarak binlerce internet sitesini hackleyen azılı Türk düşmanını haber etmekte nedir? Bir insanda utanma olur, şeref olur. İşte bazıların da yok.

Link uğruna Türkiye Cumhuriyeti düşmanı bir iti haber yazmak? Sert dille kınıyoruz! İğrenç suratını da tükürüyoruz!!!

MecTruy lamerinin bu yaptıkları ilk değil. Daha önce de e**cort link üzerinden sülalesini bile pazarlamıştı. Geldi LH yi bile kendi pis emellerine kara propaganda yürütmeye çalışmıştı. LH’ye yönelik yaptığı bütün haltları biliyoruz. Hepsi dosyalandı. Tez zaman da ocağı sönecektir.

İzmir de ikamet eden C.Y adlı MecTruy (ismi nikinin tersi) sen nasıl Türk vatandaşısısın. Vatanına ihanet ciddi suçtur. Kafası illegalliğe çalışan MecTruy’nün hack sitesini ihbar ediniz. Link aşağıya eklenmiştir. İlgili haberi yayınladığımız andan itibaren sözde hack sitesi spyhackerz.com daha öncesinden illegal konular nedeniyle engellenmişti. Alel acele sayfasını .org uzantısına taşıyan lamer yayınladığı sahte TC kimlik yapımı konularını da korkudan silmiş yada taşımıştı. Daha çok korkacaksın.

Lamerlerin korkulu rüyası hatta MecTruy’nün bile çok korktuğu CHAİN bu lameri bile deşifre etmişti. Korkudan haberimizi WordPress şikayet ederek kaldırtmıştı. Yakında o içerik tekrar yayınlanacaktır. WordPress’e bağlı değiliz sunucuya her an çıkarız o zaman kime şikayet edeceksin avel oğlu avel. İki ay önce nasıl kudurup sildirtmek için 40 takla attıysan bu sefer binlercesini atacaksın ama nafile…

http://www.zone-h.org/stats/notifierspecial

Zone-H global istatistik sıralamasında listede ilk 50’de TÜRK hackerlar varken, terörist hacker ifactoryx haber etmesi ne kadar kalleşçe. Bu teröristin Türkiye Cumhuriyeti düşmanı biri olduğu herkes tarafından bilinmektedir. İndexlerde boy boy apoş resimleri, sözde kürdistan bayrağı olduğu halde… Kalleş vatan haini Mectruy sırtını leşlere dayamış.

Merak edenler olacaktır, kalleş haberin arşiv görüntüsü; 

http://archive.is/WeUDq

➤Para kaynağının mı eridi? Bugüne kadar yediğin haram paralara doymadın mı? Allah büyüktür elbette… Paşa paşa yanacaksın.
➤Vatan haini MecTruy kimliğini kaça sattın?
➤Teröristler ile ne karşılığı alışveriş yaptın?
➤Sitende barınan yaşı kücük çocuklara şantaj yaparak kandile mi kaçıracaksın?
➤Ulusal bayramlarımızı neden hiç haber etmeyip teröristleri haber ediyorsun?
➤Zone-H listede Türk hackerlar varken neden bir pkk’lıyı haber yaptın?

Yüce Türk Milleti adına yaptığın haberden ÖZÜR DİLEYECEKSİN! 

Bkz.

İllegal çete lideri MecTruy’nin hack sitelerini ihbar ediyoruz! [İhbar Web]

 

 

Reklamlar