Maşallah şimdi ise zenne işine de el attı. Daha önce kanıt olarak sunduğumuz bilgiler neticesinde kendisinin illegal çete lideri olan MecTruy adlı şahsın warez, esc, ad*lt ve hack işlerinden sonra sırada zenne’si eksikti o da tam oturmuş.

https://archive.fo/25B3C

Duydum ki altını ıslatmaya başlamışsın. İronik basın açıklaması sen daha çok şikayet edersin….

Spyhackerz.com alan adın neyden yasaklandığını çok iyi biliyorsun. Suçun belli. İnsanları tahrik altına aldığını biliyoruz. Yersiz, kanıtsız bilgilerle hakaret eder küfür edersin. Musa Y’nin facebooktaki bilgilerini internet ortamında utanmadan paylaşırsın ki bu da suçtur. Onu geçtim isim benzerliğinden ötürü aslı astarı olmayan masum bir aileyi bile kirli oyunlarına alet edip çirkin söylemlerde bulunup küfür ettirdin. Bu da TCK’nın 136 maddesinde suç kapsamındadır.

Herneyse… MecTruy sen kendini iyice rezil ettin tükürdüklerini bir bir yaladın. Yerdeki sümüğü de yaladın, yedin yuttun. Midesiz.

Köşeye sıkışınca nasılda haberleri siliyorsun… Ödleğin, korkağın tekisin…  Sana diyorum geçmişte ve bugün yaptıklarını İnternet unutmaz. Bir pezevenksin senin kişiliğin karekterin bu. Sildiğin haberlerin arşiv kayıtları herkesin elinde. Basın açıklaman ironikten öteye gidemez.

Reklamlar