MKA7 bir açıklama metni paylaştı. Okurlarımızı olduğu gibi aktarıyoruz.

Merhaba , ufak bir açıklama yapayım dedim yine konular bana çatmaya başladı. Ben bu sektördeki herkesin aptal, gerizekalı olduğuna inanıyorum ve neden böyle düşündüğümü ise size şimdi açıklıyorum.

Mectruy denen arkadaş 10 yıldır Anarchose,Lamb,Nobody  gibi döl ısraflarını yıllardır kullanarak forumun kitlesini yükseltiyor. Oysaki 34 yaşında olan birisi benim düşünceme göre gençlere köstek değil destek olması gerektiğini düşünüyorum oradaki çoluk çocukları benimle kavga olduğu zaman şişirip benim üstüme salması bunun bir örneğidir.

Şuan sanalda hacker diye bir tabir yok alayınız hepiniz lamersiniz tüm sanalı karşıma aldığımda 10 yıldır profesyonel lamer olan cem yada onun ekibi bir kere bile benim siteme index atamadı ! ATAMAZ DA ! Benim en çok üzüldüğüm konu beni gerçekten abartmanız ve dolandırıcı demenizdi. Şahsen benim kimseyi dolandırığım görülmedi, yanlış zamanda yanlış yerde bile olmadığım halde yanlış anlaşılma ve cem köpeğinin kışkırtması ile olan birşeydi bu olay. Bugün ben cemin o evdeki annesini gidip sikmiyorsam bu benim karakterimdir. Gidip bana küfür eden herkesle uğraşmıyorsam sizin ne kadar boş beleş bir insan olduğunuzu bildiğimdendir.

Cem, ne tolga cute nede beni susturabilmiştir. Benim hakkımda paylaşılanların gerçeklik oranı olsa sizce burda rahat durabilir miydim ? Cem diye yaladığınız yaratığı 10 yıllardır kimse sikine takıp ciddiye almamıştır yanında ki fatal döl de yalamak için aktif olarak forumda yoksa oda cem denen şahısı 2 dk oturup ciddiye alacak birisi değil. Hala cem ekibinden birşeyler yapmak istiyorsanız yutt23.com gelin beyler basın, cemin 10 yıldır bulamadığı bilgileri orda arşivliyorum ben hayatı boyunca para ile alamayacağı şeyleri orda tutuyorum gelin alın hepsini Üye olmayın Türk üyeleri kabul etmiyorum.

Ben 3 ay önce sanaldan çekildim bir forum açarak lamer cemin 10 yılda yaptığını 2 ayda yaptım ve gözümü kırpmadan o forumu kapattım. Çünkü benim çoluk çocuğa yada boş insanlara gereksiz şekilde ayıracak vaktim yok.

Benim şuan ki olayların hiç biri ile en ufak bir ilgim yoktur herkes kendi arasına bir atışma yapıyor benim ne cem nede serdar ile en ufak bir muhabbetim yok. Çoluk çocukları forum kitlesini tutup geleceğini köstekleme niyetimde yoktur sizde bu cem gibi salağın peşinden koşmaktansa gidin webmaster forumlarına legal olarak para kazanmaya odaklanın illegal platformların hepsi kısa sürelidir, uzun ömürlü değildir. Boşa vaktinizi heba etmeyin.

Bana ulaşım için bus@themka.com’a mail atarsınız herkes allaha emanet bundan sonra.

Güncelleme:

MKA7 Tehditleri Savuşturuyor!

https://themka.com/