Okurlarımız adına böyle bir içerik yazdığımız için özür diliyoruz. Peki neden yazdık?

Sanalın karektersizlik mertebesinde adından söz ettiren Köpek MecTruy! bu şahıs şizofrenik vaka gösteren davranışlarda bulunan hayatı Bilgisayar başında (34) zina işleyen adult sektörünün önde gelenlerinden biri olan bu şahsın hakkımızda yaptığı iğrenç, somut delil bile sunmaktan aciz bir köpeğin tanıdığımız süre boyunca sizlere ne olduğunu göstermektir.

Hack aleminin kadim hack platformlarından biri olduğu düşündüğümüz maalesef bu cümlemizi burada sonlandırıyoruz. Kadim karektersiz topluluğu başta MecTruy olmak üzere diyebiliriz bundan böylelikle. Dün akşam yaşanan olayda Anarchosa başta olmak üzere birçok kıdemli, major rütbesinde yer alan üyeler banlandı. Özellikle dikkatimizi çeken bir nokta var ki Anarchosa, MecTruy’e yakınlığı ile bilinmekteydi kısa zaman da sitenin admin mertebesine yükselen aynı zaman MecTruy’nün haber sitesinde editör görevi olan Anarchosa nın bile banlandığı toplu ban olayı ve sonrası yaşanan gelişmeler oldu.

Yaşanan ban olayı sonrası 5 saat bile geçmeden tüm üyelerin ban’ları açılmış. 😀 MecTruy yalamaya devam et tükürüklerini… 

En önemli gelişmeye gelirsek;

Gecenin ilerleyen saatlerinde, @spylord (eski sht kurucusu) kullanıcısının ip bilgileri SpawN ile çakışmış, MecTruy meslektaş dediği üstelik 1 yıldan fazla tanıdığını dile getiren şahsım ile alakalı dengesiz laf söylemleri, hakaretleri yersiz buluyoruz. Bu olay bize şunu hatırlattı bundan önceki hafta sahte zone olayları patlak verdiğinde şahsımıza alınan sahte zoneler, Spyhackerz üyesi bir kullanıcı ile birden fazla kullanıcıyla çakışmıştı sonuç vpn ile girildiği için kim olduğu tespit edilememişti. Ne tesadüf ki aynı olay Spyhackerz da oluyor ama MecTruy saniyeler içisinde VPN yi tespit ediyor. Sahte zone de parmağın mı var yoksa Cem? Zamanında kurucu olduğunu bile tanımadığımız şahıs üzerinden ne denli bir senaryo uydurabiliriz akıl var mantık var. Lakin şahsımıza edilen hakaretler özür dilenmedikçe bu çirkin oyunu yapan kişi tespit edilemezse sizlere MecTruy kimdir, mesleği nedir, neden pezevenklik yapıyor. Çok yakında yeni içerikler ile buluşacağız.

MecTruy adlı karektersizi zamanında Tolga Cute gerek Ayar uyarmıştı ama kulaklarımızı tıkamışız. Bu saatten sonra herkes haddini bilecek. Bu şahıs hakkında ne var ne yok hepsi ortaya dökülecektir. Kendisi de kendi çöplüğünde karalar durur. Ayrıca sosyal medya şahsımla alakalı hiçbir şahsi hesabımız yoktur ama kendisi bunu bildiği halde silah niyetine kullanacaktır kendisi yanacaktır.

Ek olarak hatırlatma, Karektersizliği diz boyu olan MecTruy! biz kimseden özür dilemedik… MKA7 olayı haddiden fazla uzadığı için hatta senin bir lafın vardı “kimseyle düşman olma” bu saatten sonra o kişi sensin. Sonra gelip haberlerimi silme diye başını köpekler gibi eğme! Pezevenk haberin yayınlanır yayınlanmaz gelip başını eğmiştin köpekler gibi. Biliyoruz pezevenk olduğunu hatta herkes biliyor. Daha dün 1 gram konuşmadım etmedim diyen sen, ben varken o olamaz diyen sen, merak etme yada et; biz her daim buradayız sen ise bokluğunda çürüyeceksin!

Edilen haksızlıklar karşısınızda hiçbir zaman sessiz kalmadık, kalmayızda. 

Reklamlar