Lise öğrencisi Beytullah Toprak gittikçe saçmaladı. Geçtiğimiz ay Yozgat Bozok üniversitesi sayfasını hackleyen genç liseli kod adı Antrode bu sefer mirror-h arşiv sayfasını yüzlerce siteyi sub domain ekleyerek doldurdu.

https://mirror-h.org/search/ip/217.199.187.199/

Yozgat Bozok Üniversitesi‘ne sözde uyardığını belirtip saldırı girişiminde bulunmasıyla gündem de tepkilere yol açan hatta saldırı sonrası bir demecinde; “İnsanlar hata yaparak öğrenir” diyerek kendisinin hata yaptığını dile getiren Antrode bu sefer her ne kadar gereksiz ve bir o kadar da saçma olan hack bile sayılamayacak sadece zone sıralamasında yükselmeye neden olacak bir saldırı girişiminde bulundu. Bu mu yani? 1800 küsür demeyelim yanlış olur, 1 tane internet sitesi üzerinden 1799 sub domain oluşturmak ve index atmak. Lise öğrencisi Antrode ne yapmak istiyor?

Bkz.

Yozgat Bozok Üniversitesi Hacklendi

Beytullah TOPRAK (Antrode) Kimdir? Antrode Uyarıldı !

Ayrıca LH ye haber gönderen ve haberlerin yayınlanmamasına yakınanlar, “sub domain” üzerinden yüzlerce, binlerce site hacklediğini sanarak yayınlanmasını isteyenler boşuna heveslenmesin hiçbir şekilde haber olamaz. Mirror sıralamalarında kendinizi şişirmekten öteye gidemez.