Yozgat Bozok Üniversitesine saldırı düzenleyen Antrode uyarı aldı.

Yozgat Bozok Üniversitesi Hacklendi

Av silahı üretcisi İltalyan şirket Sabatti hacklendi. Şirketin resmi internet sayfası Bilişim öğrencisi Antrode tarafından erişim engeline takıldı. Aynı zaman da İtalya Belediye Meclis Üyesi olan “Achille Abbamondi” hacklendi.

Antrode‘nin tek saldırısı bu değil, daha önce Yozgat Bozok Üniversitesini amaçsız hackleyen Hacker, şimdi ise Dünya turuna çıkmış gözüküyor ama sadece önemli sitelere saldırısı gündemin dikkatini çekti kendisine, kimdir bu antrode? nereli ne yapıyor? Kendi resmi web sayfasına açıkladığı kadarı ile paylaşıyoruz.

Merhaba adım Beytullah TOPRAK. Şubat 2001 yılında Bursa’da dünya’ya geldim. Küçüklükten beri teknoloji ve yazılıma ile ilgileniyorum. Bursa MS MTAL Bilişim Ve Teknolojileri öğrencisiyim. Bu kişisel web sitemde sizlere bildiklerimi aktarmak için kurdum.

beytullahtoprak.com.tr

Daha önce açık olan web sayfası şuan kapalı görünüyor, neden kapattı?

Bir süre önce hacklediği Yozgat Bozok Üniversitesine yönelik saldırısından korkarak mı 3.5 attı? Açık açık kimlik bilgilerini sunan Beytullah TOPRAK‘ın korku nedir bilmemesi gerekir diye düşünüyoruz. Az önce kendisi bir mail göndermiş, Editörümüz tarafından yayınlanan Üniversite haberinin kaldırılmasını talep etmiş. Bir işi yapıyorsanız tam yapmalısınız. Çocuk oyuncağı mı bura? Türk üniversitesi sitesini hacklerken egon tavan yapıyordu değil mi? Hakkında yasal işlem başlatılması korkusu ile cebelleşen Beytullah TOPRAK (antrode) sonu ne olacak? Belki hiç düşünmemiştir. Genç tohumlarımızın kendilerini bu şekilde heba etmesi ne kadar üzücü. Bilgiyi, doğru yerlerde kullanılmasını, geliştirilmesini öneriyoruz. Kamu kurum kuruluşlarını hacklemek gereksiz bir heyecandır. 

Hacklediği saldırıların görüntüleri;

http://www.sabatti.it/index.html
http://archive.fo/aVRIq

İtayla Carabinieri Kolordu’nun Mareşali ve 2006’dan beri Belediye Meclis Üyesi olan “Achille Abbamondi” hacklendi.

http://www.achilleabbamondi.it/
http://archive.fo/0DC7O