Gittikçe paranoyaklaşan mka7 (themka) son günlerde yansıttığı hal ve hareket davranış bozukluğu, kişilik bozukluğu, karakter bozukluğu gibi etkenlerle bir hale gelen mka7 bilindiği üzere MecTruy tarafından soyu sopuna kadar ifşa edilmişti. İfşa görüntüleriyle aradan geçen hafta boyunca toparlanamayan mka7 gittikçe şizofren vakalarını aratmayan hale büründü.

Arjaan zamanında faaliyette bulunduğu süreçte, gerek İCQ konuşmalarında kredi kartı dolandırılıcılığı gibi büyük suçlara imza atan, göz yuman forumlarında bir düzine illegal paylaşımda bulunan hatta açıldığı vakit birçok tepki çekmesiyle illegal kart konularını kaldıran ama icq grubu üzerinden yayınlayarak bir nevi gizlenmeye çalışmasıyla bir yere kaçamayan mka7 lameri bir süre sonra icq konuşmaları da dökülmüştü.

Şu günlerde LH’ye yönelik çirkin sözlere girişmesi, tehditkar konuşması güldürmüyor değil. Her ne kadar sık sık yaptıklarını, kabüllenmeyip sayıklasa da dün yaptıklarıyla nasıl bir dolandırıcı şerefsiz olduğu herkes tarafından her daim bilinecektir.

Sürekli nick değiştirmesi, saklanması, sık alan adı değiştirmesi gibi saklanma çabaları yine hüsran olan hal ve hareketlerinden ötürü MKA7‘ye şizofreni teşhisi konuldu.

Bkz.

Arjaan Dolandırıcıları TEK TEK İFŞALANDI !

Arjaan hack grubu bağış bahanesi ile dolandırıcılık yapmış !

 

Reklamlar