Etik kuralları çerçevesinde MKA7’nin babası sansürlenmiştir. AsosyalHatun gibi illegal yollara başvururak insanları kandıran, dolandıran, binbir emekle kazandığı kazançlarını bir hiç uğruna paylaşan, paylaşanlara göz yuman, üstünden para kazanan, yine insanların emek verdiği tema scriptlerini çalarak paylaşan Musa Yıldırım sanalda kullandığı nikleri MKA7 ya da THEMKA olmak üzere MecTruy tarafından Spyhackerz.com üzerinde paylaşılan ifşalarıyla deşifre OLDU.

Aynı zaman da arjaan.*** dolandırıcı hack forum sitesinin adminlerinden Skyc0de ta ifşalandı. Bu iki bahsi geçen dolandırıcıların tüm bilgileri bu haberimizde.

Farklı bir içerik yazmak yerine, meslektaşımız MecTruy tarafından paylaşılan haber içeriğini derleyerek okurlarımızla paylaşıyoruz.

Daha önce dolandırıcılık yaptığı görüntüler ile ispatlı olan ve arjaan adlı sitesinde hergün kredi kartı paylaşımı veya ona bağlantılı paylaşımlar yapan bilinen nikiyle MKA7 , ama değişen niki ile RGNRL  Utanmadan dolandırıcılık ve sanal hırsızlık yapmaya devam ediyor.

Musa Yıldırım neden sitesinde kredi kartı dolandırıcılığına izin veriyor ? bundan bir çıkarı varmı , dolandırıcı üyeleri ile bu konuda ortaklık yapıyormu ? neden sürekli nick değişip izini kaybettirme peşine düşüyor ? Sitesinde paylaşılan kredi kartı bilgileri ve kart dolandırıcılığı yapmaya yarayan araçlara neden izin veriyor ? İnsan kendisini yetiştiren ailesinden bile utanmazmı ? annen-babanın haberi varmı ? yarın mahkemen açıldığında yüzün ailene karşı kızarmayacakmı ? başını öne eğmeyecekmisin ? nitelikli dolandırıcılık ve dolandırıcılara yer ve mekan sağlama , kart bilgilerinin dağıtılması ve kredi kartlarının hacklenmesini sağlayacak içeriği barındırma suçlarından yargılandığında birdaha iş bulabilecekmisin gerçek hayatta ? düştüğün bu haramcı yoldan geri dönmen senin ve ailenin menfaatinedir.

Yediği ifşa sebebiyle birtürlü kendisini toplayamadı ve izini kaybettirmek amacıyla sürekli nick değişimine gidiyor.

Dolandırıcının bilinen nickleri: MKA,THEMKA,MKA7,MKA9,RGNLR

SEN KART DOLANDIRICILIĞI YAPARKEN VE YAPANLARADA GÖZ YUMARKEN UTANMIYORSUN, BİZ BU BEŞ PARALIK TİPİNİ YAYINLAYINCAMI UTANACAĞIZ ?

İSPATLI DOLANDIRICILIK MACERALARI AŞAĞIDADIR. BİZDE YALAN YOK.

Daha önce nasıl ifşa olmuştu buradan hatırlatalım.

Skyc0de Nick değiştirip Dolandırıcılığa devam ediyor!

Kredi kartlarınıza dikkat edin, banka hesaplarınıza dikakt edin Uğur özdemir tarafından soyguna uğramayın.

YAKINDA TÜM ÖZDEMİR AİLESİNE ULAŞILACAKTIR ve İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR GELİŞMELERİ BU HABERDEN TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ.

UĞUR ÖZDEMİR’İN İŞLEDİĞİ TÜM SUÇLARI BİZE BİLDİRMENİZ YETERLİDİR, GEREKLİ YERLERE ULAŞTIRILACAKTIR, İFTİRA İLE DEĞİL DOĞRUYA DOĞRU ŞEKİLDE.

skyc0de ve THEGÖTFATHER aynı kişi olduğu için kendisinden şikayetçi olmak isteyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler tüm kimlik bilgilerini göndereceğiz, ayrıca savcılıktan herhangi bir talep gelmesi halinde seve seve bilgilerini vereceğiz. Kendisi şuanda arjaan.org adlı hack sitesine takılmaktadır.

Tam kimlik bilgisi istenmesi halinde verilecektir.

ad : uğur

soyad : özdemir

adres : Yunus Emre Caddesi 101/C Incirli/Keçiören/Ankara

skyc0de real foto (at hırsızı bir dolandırıcıdır)

Forumlarından dönen haltlar;

Dahası vardır ama korkudan gizlemişler veya silmişler.

Reklamlar