Bağış niyetine insanları dolandırmaya kalkışan Arjaan hack grubu‘nun İCQ grubundaki konuşmaları ifşa oldu.

Vicdanlara Oynuyorlar

Arjaan hack grubu üyelerinden “yaban ayısı cengiz (yaban eşşeği)” diğer niki;  “YORUKOGLU” insanların duygu sömürüsünü kullanarak açmış olduğu iki internet sitesi üzerinden vatandaşları dolandırmaya kalkışması, öfkenize hakim olamayabilirsiniz. Bu duruma karşı çıkanın sadece b0ru70 olması diğerlerinin ise tepki bile vermemesi ne vahim tablodur. İlgili icq konuşmalarında dönen sahtekarlıklar sadece bunla sınırlı değil. Para insanlara neler yaptırıyor en büyük kanıtına yine şahit olacaksınız. Bağış adı altında dolandırıcılık nasıl korunmalı, nelere dikkat edilmeli hakkında yeni yazılarımız da gelecektir.

Sahte ve aldatıcı web siteler konusunda dikkatli olunmalıdır.

  • filistinbagis.***
  • gazzebagis.***

Bu iki internet sitesini kaale almamalı ve uzak durmalısınız. Saygın ve güvenilir kar amacı gütmeyen kurumlar ile yakın isim benzerliği olan kurumları önemli derecede bir tehlike işaretidir. Bu tarz yönteme başvuran dolandırıcılar, isim benzerliği ile bağışta bulunacak kişi ve kurumlar nezdinde kafa karışıklığı yaratmayı hedeflemektedirler.

Olay Görüntüler

Kredi kartı dolandırıcılığına da el atmış alan arjaan hack grubu ön planda masum görünüp, arka planda iğrenç ötesi işlerine imza atması sadece bizi değil herkesi kandırmış. Bu tür dolandırıcı karektersiz insanların yaptıklarını deşifre etmeye devam edeceğiz. Kimse insanların duygu vicdanları ile oynayamaz. Oynayan da karektersizdir, benliğinden yoksundur. Dört duvarda çürümeye mahumdur!

Takdir Yüce Türk Milletinindir!

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını göreve çağırıyoruz. Arjaan hack grubu içeri TIKILMALIDIR.

Reklamlar