Hack haber sektöründe faaliyet gösteren defacerhaber.*** yayınladığı pkk sempatizmanı içerikler ile dikkatimizi çekti. Sitesinde ne Ulu Önderimiz Atatürk‘e ait içerik nede 29 Ekim Cumhuriyet bayramına özel hiçbir içerik barındırmayan merdiven altı misali yer yer de bölücü örgüte yönelik yayın yapan bir halde olan gerek taraflı haberleri ile de tanınan ya da okurlarımız tarafından “uyku getiren” tarzında içerikleri de bulunan defacerhaber pkk sempatizanlığı yaparken yakalandı.

Öncelikle DEFACERHABER denilen ne amaca hizmet ettiği az çok belli etmiş kendini bir hack haber sitesi var karşınızda. Bugüne denk nasıl farkedilmemiş o da ilginç yada ilgili siteye giren çıkan yok kendi halinde at koşturuyor da olabilir. Ülkemiz adına da hassas bir konu olan bölücü terör örgütü üyelerinin yapmış olduğu siber saldırıları ballandıra ballandıra haber etmek nedir? Utanma yok mu?

Ey DEFACERHABER sahibi 19JITEM05 hiç mi utanman yok?

Nikinde JITEM ibaresi yer almasına kanmayın. Nikine sahip çıksa idi bu tür örgüt haberlerini yayınlayacağını ummazdık ama kansız çıkması şaşırtmadı değil. Yaklaşık 30 a yakın veya daha fazla coldhackers denilen şerefsiz itin haberlerini yayınlaması bir kenara haber resimlerine bebek katili aponun resimlerini paylaşmak neyin nesi? coldhackers denilen vatan haini kansıza kendini kaça sattın? Haberciliğin onurunu şerefini ayaklar altına almışsın. Hainlerin servisi olmuşsun. Yüzüne tükürmek tükürmek.. tükürüyoruz..

YAZIKLAR OLSUN! DEFACERHABER! 

Vatan haini kansızların ekmeğine yağ sürmek? Kansız, şerefsizlerin örgüt sempatizanlığı yapmak! DEFACERHABER’in yapmış olduğu yayınlamış olduğu içeriklerin bir kaçını kamuoyu ile paylaşayacağız.

http://archive.fo/RyeAc
http://archive.fo/toL3w
http://archive.is/7b9KB

Takdir Yüce Türk Milletinindir!

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığını göreve çağırıyoruz. DEFACERHABER kapatılmalıdır.