TurkHacks Yöneticisi DeepiMpaCt ve Security Deşifre Edildi !!!

Turkhacks hack forum sitesinin kurucularından biri olan DeepiMpaCt ve Security deşifre oldu. Skype görüşmelerini paylaşmadan önce, yaşanan olay geçtiğimiz ekim ayını gösteriyor ama ekibin o günden bugüne geçirdiği hackleniş süreçlerini düşünürsek, kendilerinin her ne kadar inkar edercesine hacklenmediğini beyan ettiği açıklamalarının birazdan okuyacağınız görüşmelerde yalanların üstüne yatıldığını, bastırıldığına tanıklık edebilirsiniz.

Konuşmalar Security, DeepiMpaCt ve RooTBoY arasında olan gerçeklemiş görülüyor. RooTBoY tarafından gönderilen skype görüşmeleri aşağıda sıralanmıştır.

Görüşmelerde yok yok !!!

1- Turkhacks’in diğer alan adı uzantıları;

2- Site açıp basmak;

3- R4PTOR’a adminlik vermek;

4- Spy***z regle;

5- Mirror-hc site bilgileri Security’de;

6- Deepimpact regle hepsini;

7- Spyhackerz’ı nokta nokta yapacaz;

8- Shell de RAT mevzusu;

9- Geçmişten kalan intikam;

RooTBoY ek olarak paylaştığı gönderiler dışında şu açıklamalara yer verdi;

Şahsıma yönelik çirkin karamalar oldu oluyorda kendileri istedi kendileri yaptı, yaptırdılar. Turkhacks .net .org alan adlarına inkar ettiler yalanlarının üstüne yatmaya calıştılar. Şuan bütün doğruları gerçekleri ortadadır. Fake root kasıyor sürekli cunku hack yapacak adamları yok en basit yöntem fake root beyin kapasiteleri bu kadar zaten sitelerin bakın sürekli warez görürsünüz. Merdiven altı işletmeler olur ya onlar da onlar gibiler. Sadece ne olduklarını bilin istedim selametle teşekkürler.

 

Reklamlar