Korpi kod adlı lamer arkadaşının sitesine bastı ama kendisine verilen şifreler ile.  d0rbx’in yardım istediği Korpi lameri büyük şerefsizlik örneği göstererek sözde yardımda bulunacağı siteyi hackledi. Sırf DisLanZe lamerini korumak için. Bu haberimiz de insanların güvenleri ile oynayan Korpi kod adlı lameri tanıtalım sizlere. Kendi arkadaşı olan d0rbx tarafından gokturktim.com adresini hackleyen şerefsiz Korpi kendi arkadaşına ihanet etmekle kalmadı adeta ne kadar güvenilmez biri olduğunuda kanıtlamış oldu. Korpi lameri ancak şifre ile sözde hacker’ım diye ortalıkta dolanan ezik tiplerden sadece biri. Siz gençlere tavsiyemiz kimseye sitenizin herhangi bir şifresini vermemeniz eğer verirseniz Korpi gibi ezik bünyeye sahip lamerler tarafından hacklenirsiniz.

Şimdi ise d0rbx tarafından yayınlanan Korpi lameri ile aralarındaki konuşmalar;

Korpi gibileri her daim vardı sanalda. Ezik bünyeye sahip kişilerdir ancak ve acınası haldelerdir. Şimdi ki görsel de  d0rbx tarafından sitenin bilgilerinin verildiği konuşma kayıtları;

Bir insan düşünün sitesine yardım edilmesini istiyor ama bir insan daha düşünün kankasının menfaatini korumak için diğer arkadaşını satıyor. Hack alemine gölge düşüren yeni nesiller adlı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

 

Reklamlar